Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La BH Clermontagnac 2011 : Résultats du 96 km

ClasDossPrénom Nom Club C.catTemps.......
1 NICOLAS JEANJEAN 1 - G
507 MONTAGNAC AVENIR CYCLISTE 02:51:56
2 PHILIPPE RANDON 2 - G
672 MONTAGNAC AVENIR CYCLISTE 02:56:26
3 FREDERIC TAISSE 1 - E
686 MONTAGNAC AVENIR CYCLISTE 02:56:34
4 ROMAIN DEKAEZMAKER 1 - D
627 CC MAINSAT EXPERT 02:56:37
5 FLORENT THOMAS 2 - E
705 VELO SPORT CASTRAIS 02:56:56
6 NICOLAS LORENZATO 2 - D
579 AMICALE VELO CLUB AIXOIS 02:57:03
7 DAMIEN ARRAOU 3 - D
561 PAS DE CLUB 02:57:14
8 571 JEAN-MICHEL COURRIEU 1 - F 02:57:25
9 GEORGES REVERDY 1 - H
593 MONTAGNAC AVENIR CYCLISTE 02:57:28
10 JEAN-FRANCOIS FERRY 2 - F
533 AMICALE VELO CLUB AIXOIS 02:57:34
11 BENJAMIN ZAMORA 4 - D
687 MONTAGNAC AVENIR CYCLISTE 02:57:43
12 ERIC BRUN 3 - E
640 VELO CLUB VAILHAUQUOIS 2000 02:57:47
13 WILLY BEURVILLE 4 - E
566 VCLL PEZENAS 02:57:52
14 DOMINIQUE PUIG 2 - H
528 SPRINTER CLUB PERPIGNAN 02:57:56
15 FREDERIC HUERTAS 5 - D
563 TEAM 09 PAYS D’OLMES 02:58:05
16 DIDIER ROUX 3 - G
594 WINBIKE 02:58:09
17 XAVIER CAMPOS 3 - F
604 ASC CARCASSONNE 02:58:16
18 ARMEL BONNEFOI 5 - E
688 MONTAGNAC AVENIR CYCLISTE 02:58:34
19 YANNICK CARAYON 6 - D
706 VELO SPORT CASTRAIS 03:00:12
20 MAXIME COQUART 7 - D
502 MONTAGNAC AVENIR CYCLISTE 03:00:28
21 JEAN-MARC POURTIER 4 - F
554 MONTAGNAC AVENIR CYCLISTE 03:00:32
22 DAVID LE-GOFF- 5 - F
661 ROUE LIBRE GIGNACOISE 03:00:37
23 NICOLAS BRUNEL 6 - F
682 TMB ST AUNES 03:00:54
24 CHRISTOPHE GISBERT 4 - G
589 SPRINTER VELO CLUB NIMOIS 03:00:58
25 WILLIAM TOMAS 6 - E
633 MENDE RUN & BIKE 03:01:08
26 FRANCK GODELLE 7 - F
505 MONTAGNAC AVENIR CYCLISTE 03:01:17
27 PATRICK CASTAGNIER 3 - H
701 CALVISSON VTT 03:01:25
28 YVES BONNIN 4 - H
617 PAS DE CLUB 03:01:41
29 FABRICE LAUSSEL 7 - E
516 VCLL PEZENAS 03:02:21
30 CHRISTIAN BRANDON 8 - F
585 VCLL PEZENAS 03:02:49
31 OLIVIER GUILHOU 8 - D
575 CYCLO CLUB GANGEOIS 03:03:02
32 ALAIN GERAUD 1 - I
607 LA FLECHE DU MIDI 03:03:07
33 JEAN-MARC BEAUMONT 5 - H
697 MONTAGNAC AVENIR CYCLISTE 03:03:22
34 CLAUDE LLOVERAS 5 - G
603 MONTPELLIER AGGLO TRIATHLON 03:03:30
35 PHILIPPE ROUX 9 - F
639 TMB ST AUNES 03:03:36
36 ARNAUD BONNETAIN 8 - E
670 ELAN CYCLISTE BALARUCOIS 03:03:48
37 ADRIEN SKAKAL 9 - D
660 GUIDON SPORTIF SETOIS 03:03:56
38 GEORGES KOVACS 6 - H
580 ASPTT BRIVE 03:04:54
39 FREDERIC VERNET 10 - D
623 ROUE LIBRE GIGNACOISE 03:05:25
40 RENE PLATEL 6 - G
657 VELO CLUB VAILHAUQUOIS 2000 03:05:27
41 FREDERIC GAUTIER-ROIG 7 - H
624 VELO PLUS 03:05:31
42 OLIVIER FABRE 10 - F
656 MONTAGNAC AVENIR CYCLISTE 03:05:34
43 BENJAMIN VERDONCKT 11 - D
606 SAINT JUERY OLYMPIQUE UFOLEP 03:05:47
44 GAEL TORQUEBIAU 12 - D
586 ROUE LIBRE GIGNACOISE 03:07:35
45 GAEL MARTY 13 - D
618 LUNEL VELO PASSION 03:08:51
46 PHILIPPE AUTEM 7 - G
638 CYCLO CLUB RIVESALTES 03:08:53
47 GERARD VEYRAC 1 - J
613 VCV 03:08:58
48 ANDREW PENDERY 8 - G
614 CYCLO LAURAGAIS CASTELNAUDARY 03:09:02
49 FREDERIC AUTRIC 11 - F
631 POULAIN BIKE PEZENAS 03:09:09
50 PIERRE CUBEDO 2 - J
668 ELAN CYCLISTE BALARUCOIS 03:09:19
51 MARC BOUSQUET 2 - I
587 MONTAGNAC AVENIR CYCLISTE 03:09:23
52 BERNARD SALSON 3 - J
659 PAS DE CLUB 03:09:32
53 YVES ROQUES 12 - F
538 VCLL PEZENAS 03:09:36
54 MICHEL CABALLE 13 - F
569 VCLL PEZENAS 03:09:42
55 CHRISTOPHE VACARESSE 9 - G
662 VC MONT AIGOUAL 03:12:14
56 ERIC FONTERS 10 - G
573 MONTAGNAC AVENIR CYCLISTE 03:12:22
57 ANDRE OLIVE 4 - J
559 MONTAGNAC AVENIR CYCLISTE 03:12:26
58 SYLVAIN LACROIX 9 - E
511 VELO CLUB CHEMINOTS BITERROIS 03:12:34
59 PHILIPPE BEZIAT 14 - D
683 VELO D’OLT 03:13:46
60 LAURENT NEROZZI 11 - G
542 VELO SPORT SAINT AFFRICAIN 03:14:06
61 DANIEL CHAPEL 3 - I
626 A C CORCONNE 03:14:16
62 ERIC FIGEAC 14 - F
539 AC CLAPIERS 03:14:19
63 DOMINIQUE LENFANT 8 - H
557 PAS DE CLUB 03:14:29
64 ALAIN GADENNE 5 - J
588 CORNEILLA CYCLOSPORTIF CATALAN ( LE 3C) 03:14:43
65 CHRISTIAN GONIER 10 - E
565 CYCLO CLUB RIVESALTES 03:14:51
66 HENRI CHABOD 12 - G
548 LA FLECHE DU MIDI 03:15:03
67 OLIVIER MARTINEZ 15 - F
628 LES CHAMEAUX DE BEZIERS 03:15:11
68 THIERRY TREHOREL 16 - F
637 VCLL PEZENAS 03:15:30
69 CHRISTOPHE CABEL 17 - F
609 ELAN CYCLISTE BALARUCOIS 03:18:14
70 FRANCIS PRADALIER 9 - H
700 VELO CLUB LOT ET TRUYERE 03:18:47
71 JEAN CHRISTOPHE YGRIE 13 - G
703 CSO MILLAU 03:19:50
72 ALAIN JALABERT 14 - G
653 AMICALE BALARUCOISE CYCLO VTT SECTION FFC 03:19:57
73 HENRI-NOEL CHABBERT 10 - H
675 VCLL PEZENAS 03:19:59
74 MATHIEU PONTELLO 11 - E
641 LES CHAMEAUX DE BEZIERS 03:20:04
75 JEREMY VABRES 15 - D
508 MONTAGNAC AVENIR CYCLISTE 03:20:07
76 DOMINIQUE ANTUNES 4 - I
510 BEZIERS MEDITERRANEE CYCLISME 03:20:10
77 DANIEL GARRIGOU 1 - K
544 UNION CYCLISTE SARLADAISE 03:20:15
78 DAVID ETIENNE 18 - F
596 VCLL PEZENAS 03:20:21
79 FRANCK DENEL 5 - I
673 LA FLECHE DU MIDI 03:20:32
80 JEAN-MARIE ALIAGA 11 - H
545 ASPH 03:20:36
81 702 PASCAL MARTY 19 - F 03:20:55
82 ROBERT MARIBAUD 20 - F
636 FONT ROMEU CYCLISME 03:21:00
83 DAVID KARSZTUN 15 - G
551 VTT CLUB MAZAMET 03:21:05
84 ANSELME MALET 12 - H
649 VELO CLUB VAILHAUQUOIS 2000 03:21:11
85 FABRICE MAS 16 - G
652 ROUE LIBRE GIGNACOISE 03:21:17
86 MARC CARBO 13 - H
625 CYCLO CLUB RIVESALTES 03:21:25
87 NICOLAS MASSART 21 - F
620 ROUE LIBRE GIGNACOISE 03:21:31
88 THIERRY FABRE 14 - H
658 VELO SPORT SAINT AFFRICAIN 03:21:36
89 LIONEL ARRUFAT 12 - E
568 AS MATRA TOULOUSE 03:21:46
90 PHILIBERT FISTON 22 - F
578 AC CLAPIERS 03:22:05
91 TOBIAS PANTLE 17 - G
503 PAS DE CLUB 03:23:18
92 PHILIPPE LEMMERY 23 - F
558 LE TEAM 03:23:41
93 OLIVIER GAUTHE 18 - G
522 PAS DE CLUB 03:23:58
94 JEAN-PAUL GALVEZ 2 - K
655 VELO CLUB CAMBONNAIS 03:24:05
95 JEAN-CHARLES BARDE 3 - K
676 LA FLECHE DU MIDI 03:24:26
96 JEAN-LUC PICH 24 - F
550 VCC BEZIERS 03:24:34
97 JACQUES MAT 6 - J
643 VELO CLUB DE BOURG ST MAURICE 03:25:07
98 JEAN-BRUNO OUILLON 6 - I
612 GROUPE CYCLO LE PUY 03:25:16
99 CHRISTIAN GUILLEMET 25 - F
582 GAZELEC BEZIERS 03:25:44
100 STEPHANE MARTIN 16 - D
567 AS MATRA TOULOUSE 03:25:54
101 512 PAUL BRUN 15 - H 03:26:02
102 JEAN-MARC MABILEAU 16 - H
630 VELO CLUB VAILHAUQUOIS 2000 03:27:11
103 610 CHARLES DAVAL 17 - D 03:28:10
104 LAURENT MIALHE 13 - E
619 SAINT JUERY OLYMPIQUE UFOLEP 03:28:18
105 REGIS PASCAL 26 - F
647 MENDE RUN & BIKE 03:28:21
106 FLORIAN PRUDHOMME 18 - D
666 CAMI CALENT CATALA 03:28:32
107 AUDREY DESPLANQUES 1 - B
546 TEAM GSO (TOULOUSE) 03:28:41
108 634 DAVID CHAUMARD 19 - D 03:28:51
109 STEPHANE VINET 27 - F
590 CORNEILLA CYCLOSPORTIF CATALAN ( LE 3C) 03:28:56
110 ALEXANDRE GARRIGUES 19 - G
704 VELO CLUB RODEZ 03:29:07
111 BENJAMIN MARIN 20 - D
543 LUNEL VELO PASSION 03:29:14
112 JEAN LAVIGNE 4 - K
599 VELO D’OLT 03:29:17
113 ANDRE YVORRA 20 - G
608 CYCLO CLUB RIVESALTES 03:29:23
114 584 CHRISTOPHE TIMOTEI 21 - G 03:29:33
115 MATHIEU LAURES 21 - D
526 VTT ROC EVASION 03:29:52
116 HELENE SOUMILLON 1 - A
527 VELO SPORT CHALONNAIS 03:29:59
117 JOHAN DUPONT 22 - D
572 GAZELEC BEZIERS 03:30:04
118 JEAN-CLAUDE GIMENEZ 7 - I
615 MASSALIA CYCLISME 03:30:09
119 PHILIPPE SOLER 28 - F
650 APC 03:31:12
120 DOMINIQUE DOUAT 22 - G
553 VELO CLUB RODEZ 03:31:20
121 CHRISTIAN VENTURI 8 - I
521 VELO CLUB DE L’OPPIDUM 03:34:00
122 654 GERARD JOUVE 5 - K 03:34:59
123 PATRICK CHEVE 9 - I
501 CYCLO CLUB CORNEILHAN 03:35:05
124 ALAIN RAVE 23 - G
692 MONTPELLIER LANGUEDOC CYCLISME 03:36:40
125 FREDERIC TEZIER 24 - G
669 ELAN CYCLISTE BALARUCOIS 03:36:53
126 PHILIPPE MASY 10 - I
648 CYCLO CLUB CASTRIES 03:37:02
127 PASCAL THOMAS 25 - G
665 MONTPELLIER LANGUEDOC CYCLISME 03:37:11
128 THOMAS MONTAGNAC 23 - D
555 AVENIR CYCLISTE DU TERRITOIRE DE BELFORT 03:37:17
129 BERNARD GENIEZ 11 - I
644 ENTENTE CYCLISTE LUC PRIMAUDE 03:37:31
130 GILBERT SELLES 12 - I
531 VELO CLUB DE L’OPPIDUM 03:37:36
131 ARNAUD DUFRENNES 29 - F
695 VC Banlieu Sud 03:37:51
132 LIONEL DELSOL 30 - F
532 VCLL PEZENAS 03:38:25
133 THIERRY BASSET 31 - F
667 ELAN CYCLISTE BALARUCOIS 03:38:44
134 SERGE ENGELVIN 13 - I
605 GROUPE CYCLO LE PUY 03:39:14
135 FRANCIS ANTOINE 6 - K
520 VELO CLUB DRACENOIS 03:39:38
136 JEAN-PHILIPPE LAIRIS 26 - G
574 O.C.PROVENCE 03:39:56
137 ALAIN GONZALEZ 27 - G
679 PAS DE CLUB 03:40:40
138 COLETTE TREMAU 2 - B
699 PAS DE CLUB 03:41:16
139 THIERRY RENAULT 28 - G
517 VELO CLUB AUTERIVE 03:41:41
140 FRANCK SUSINI 29 - G
562 CYCLO CLUB RIVESALTES 03:43:13
141 SEBASTIEN CHARRIERE 14 - E
677 MONTAGNAC AVENIR CYCLISTE 03:43:25
142 ERIC MARECHAL 30 - G
691 CYCLO CLUB RIVESALTES 03:43:53
143 ANTHONY MORENO 24 - D
651 CYCLO CLUB RIVESALTES 03:43:56
144 CHRISTIAN MAS 7 - K
560 PAS DE CLUB 03:44:01
145 FREDERIC SIBRAC 15 - E
635 PAS DE CLUB 03:44:20
146 PATRICE BLANC 31 - G
642 VCLL PEZENAS 03:44:40
147 621 FRANCOIS CAHUC 17 - H 03:44:44
148 ALAIN BLANC 18 - H
645 ENTENTE CYCLISTE LUC PRIMAUDE 03:44:59
149 FRANCIS CAZALS 7 - J
664 LA FLECHE DU MIDI 03:46:26
150 DANIEL COUCHOURON 8 - K
646 PAS DE CLUB 03:47:53
151 RAPHAEL CAPOTORTO 25 - D
509 PAS DE CLUB 03:47:59
152 MICHEL WARIN 14 - I
504 AS BREVANNAISE 03:49:50
153 JEAN-YVES FERNANDEZ 15 - I
684 CPRS PINS-JUSTARET 03:49:55
154 GEORGES ABELLAN 16 - I
685 CPRS PINS-JUSTARET 03:50:03
155 PIERRE TALY 8 - J
601 VC LA POMME 03:50:08
156 ROBERT GIBOUT 9 - K
570 C.C PYRENEEN 03:51:42
157 REINE RASO 1 - C
514 CAVIGNAC CLUB NORD GIRONDE 03:53:37
158 PATRICIA DUMON 2 - C
595 COC CARNON 03:54:17
159 AIMEE HILAK 3 - B
707 MONTAGNAC AVENIR CYCLISTE 03:54:32
160 EMMANUEL CHARRIERE 26 - D
581 MONTAGNAC AVENIR CYCLISTE 03:54:40
161 JEAN-CLAUDE TORRO 19 - H
530 PAS DE CLUB 03:55:02
162 JACQUES VIANA 20 - H
564 CYCLO CLUB TUCHAN 03:59:08
163 MARINETTE BILLARD 3 - C
689 VELO CLUB VAILHAUQUOIS 2000 03:59:45
164 JEAN-LOUIS BILLARD 21 - H
690 MONTAGNAC AVENIR CYCLISTE 03:59:50
165 598 SYLVAIN BADOSA 17 - I 03:59:56
166 PATRICK BARATAUD 22 - H
678 PAS DE CLUB 04:00:02
167 NATHALIE CHABBERT 4 - B
674 VCLL PEZENAS 04:00:13
168 671 DIDIER FORESTIER 23 - H 04:01:16
169 CHRISTIAN CROUZET 18 - I
600 CYCLO CLUB CASTRIES 04:04:38
170 FRANCOISE CHARVY 4 - C
33 VELO CLUB PALAISIEN 04:07:00
171 CHRISTIAN CHARVY 9 - J
34 VELO CLUB PALAISIEN 04:07:06
172 JEAN-JACQUES DIDES 24 - H
583 VCLL PEZENAS 04:08:53
173 ANDRE LANDIER 10 - K
523 CLUB NEUTRE 04:10:08
174 NADEGE MANDART 2 - A
591 CYCLO CLUB RIVESALTES 04:16:55
175 RAYMOND MANDART 25 - H
592 CYCLO CLUB RIVESALTES 04:17:03
176 JOAQUIM ALCALA 26 - H
534 VELO CLUB DE L’OPPIDUM 04:22:20
177 CHARLES BRINGUIER 10 - J
576 CYCLOCLUB TUCHANAIS 04:23:02
178 FRANCOIS DAMIZET 27 - H
698 PAS DE CLUB 04:23:26
179 SYLVETTE HALLEY 5 - C
541 VELO CLUB VAILHAUQUOIS 2000 04:25:39
180 FRANCIS HALLEY 19 - I
540 VELO CLUB VAILHAUQUOIS 2000 04:25:45
181 SERGE PEBAYLE 11 - J
36 VELO CLUB PALAISIEN 04:29:04
182 CAMILLE-YVES SIMAN 11 - K
35 VELO CLUB PALAISIEN 04:29:16
183 DANIEL PAGES 16 - E
622 ASPTT BEZIERS 04:31:16
184 PHILIPPE VERLYCK 20 - I
529 FONT ROMEU CYCLISME 04:44:29
185 BERNADETTE GUILLOBEZ 6 - C
537 SUDVELO 04:46:45
186 SERGE GUILLOBEZ 12 - K
536 SUDVELO 04:46:56
187 ASHLEY CRICK 3 - A
556 PAS DE CLUB 04:49:20

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!