Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> L’Etape Sanfloraine 2010 : Résultats du 114 km

Cl...Dos...Nom PrénomCat.Temps.....Moy
1 1356 SAUSSAC Julien A 03h14’36 35,15
2 1366 PEYROT Jerome A 03h22’41 33,75
3 1171 QUEILLE JEAN Louis C 03h22’48 33,73
4 1013 DURANTON Francois A 03h22’50 33,72
5 1367 PEYROT Eric C 03h22’56 33,71
6 1020 DAUPHIN Guy B 03h23’05 33,68
7 1021 LABUSSIERE Jean Luc B 03h23’07 33,68
8 1413 DELOLME Felix A 03h23’11 33,66
9 1018 ROBIN Denis C 03h23’18 33,64
10 1288 CAYROCHE Benjamin A 03h24’05 33,52
11 1227 FORISSIER Sylvain B 03h24’39 33,42
12 1133 VERNE Florent B 03h28’45 32,77
13 1416 TOPPAN Julien A 03h28’47 32,76
14 1377 PERRIER Mickael A 03h28’54 32,74
15 1070 LEBRETON Jerome B 03h29’04 32,72
16 1188 JONCOUX Pierre A 03h29’41 32,62
17 1001 ROUPSARD Stéphane C 03h33’38 32,02
18 1151 DIONNET Sebastien B 03h33’40 32,01
19 1169 TERRAS Bruce B 03h33’51 31,99
20 1185 DOREL Jacques D 03h36’22 31,61
21 1011 ROUBEYRIE Julien B 03h36’25 31,61
22 1291 MICHEL JEAN Claude C 03h38’18 31,33
23 1007 CHASSAGNOL Lionel C 03h38’27 31,31
24 1101 COMTE Kevin A 03h38’44 31,27
25 1252 GUILHE Yves C 03h38’48 31,26
26 1009 GUALANDI Guillaume A 03h38’55 31,24
27 1042 VOLTEAU Patrick B 03h38’56 31,24
28 1382 DALLARD Bruno C 03h38’58 31,24
29 1034 BESSON Laurent C 03h39’00 31,23
30 1207 DECOMBE Christian D 03h39’02 31,23
31 1102 FRANCO Cyril B 03h39’03 31,23
32 1178 PERRUSSEL Regis D 03h39’05 31,22
33 1027 SERRE JEAN Yves C 03h39’07 31,22
34 1200 TOMAS William B 03h39’09 31,21
35 1105 ALAUX Christian C 03h39’15 31,2
36 1263 FABRE Philippe C 03h39’16 31,19
37 1385 SAROUL Alain B 03h39’17 31,19
38 1044 CORNU Maurice E 03h39’20 31,19
39 1407 VIVIER Philippe C 03h39’22 31,18
40 1303 JARLOT Daniel D 03h39’28 31,17
41 1369 BERLAGUET Jean Marie D 03h39’30 31,16
42 1417 GARCIN Pascal C 03h39’32 31,16
43 1017 MORLON Jacques C 03h39’34 31,15
44 1378 POTOUILLARD Thierry B 03h39’37 31,15
45 1373 CUBIZOLLES Philippe B 03h39’39 31,14
46 1104 VEYRAC Gerard E 03h39’43 31,13
47 1411 MARCHAND Christophe C 03h39’46 31,12
48 1279 WILMES Arnaud A 03h39’48 31,12
49 1228 MARTINEZ Francisco C 03h40’12 31,06
50 1392 LAFFAILLE Arian C 03h40’21 31,04
51 1223 FOUCAUT Guillaume B 03h41’25 30,89
52 1302 MAS Francois A 03h41’26 30,89
53 1145 BILLARD JEAN Louis C 03h41’48 30,84
54 1022 SCHNEIDER Franck C 03h41’52 30,83
55 1249 GIROND Alexandre A 03h42’28 30,75
56 1210 ROSE Gaetan A 03h43’12 30,65
57 1087 DELPEUCH Denis C 03h43’40 30,58
58 1177 GERMA Bruno B 03h44’07 30,52
59 1387 PIERRE Dominique D 03h44’09 30,52
60 1135 CHAPIGNAC JEAN Paul E 03h44’10 30,51
61 1010 MORLON Pierre C 03h45’27 30,34
62 1156 VARENNE JEAN Louis C 03h45’29 30,33
63 226 SAVINEL Jean Michel A 03h45’30 30,33
64 1216 MAZEL Etienne A 03h45’49 30,29
65 1176 TOURREL Arnaud B 03h45’53 30,28
66 1031 CASTAGNE Thierry C 03h46’00 30,27
67 1125 GIBBE JEAN Michel C 03h46’02 30,26
68 1355 LANGLADE Gilles D 03h46’38 30,18
69 1245 BERNE Francois C 03h48’46 29,9
70 1161 JEANJEAN Alain D 03h48’51 29,89
71 1250 COMBEUIL Thomas A 03h48’55 29,88
72 1082 MISSONNIER Laurent C 03h49’08 29,85
73 1404 PAGES Vincvent A 03h49’10 29,85
74 1097 BATTUT Thierry C 03h49’11 29,85
75 1195 LAC JEAN Michel C 03h49’14 29,84
76 1395 SANTIA-ANDREWS Eric C 03h49’22 29,82
77 1139 MINET Eric B 03h49’27 29,81
78 1170 POTY Henry E 03h49’31 29,8
79 1290 BERTOLINO Fabrice C 03h49’34 29,8
80 1375 ENJOLRAS Pascal B 03h50’12 29,71
81 1134 MICHEL Eric C 03h50’29 29,68
82 1341 CABANTOUS Pascal/CABANTOUS Hervé T 03h50’45 29,64
83 1350 BOISSIERE Denis C 03h50’54 29,62
84 1093 OUILLON JEAN Bruno D 03h51’04 29,6
85 1046 DOLE Gregory A 03h51’06 29,6
86 1138 TARDIEU Patrick D 03h51’07 29,6
87 1019 ROUGERON Luc A 03h51’09 29,59
88 1272 BREUX Sylvain B 03h51’12 29,58
89 49 SZTERN Aurelien B 03h51’15 29,58
90 1225 BERTHUIT Damien A 03h52’32 29,42
91 1079 DAUDE Serge D 03h52’34 29,41
92 1397 VALIERGUES Eric C 03h53’37 29,28
93 1012 FAURE Mathieu A 03h53’40 29,27
94 1284 BONNEFOY Gilles C 03h54’17 29,2
95 1274 MAURIOS JEAN Jacques E 03h54’19 29,19
96 1129 TREILLON Thierry D 03h54’20 29,19
97 1033 VINCENT Bernard D 03h54’22 29,19
98 1300 FROMENT Francois B 03h54’33 29,16
99 1124 NICOLAS Fabrice C 03h54’35 29,16
100 1237 TARDIVAT JEAN Paul E 03h54’41 29,15
101 1311 VUILLAUME Victor A 03h54’44 29,14
102 1346 CABANTOUS Daniel E 03h54’45 29,14
103 1384 VOLCIC Michel E 03h54’47 29,13
104 1401 CAMARENA Philippe C 03h54’49 29,13
105 1111 FALCON PIERRE Yves C 03h54’51 29,12
106 1085 RESSICAUD Christian C 03h54’53 29,12
107 1197 BUISSON Yannick B 03h54’57 29,11
108 1121 THERMEAU David B 03h55’00 29,11
109 1038 TAILLANDIER Bernard D 03h55’02 29,1
110 1278 CASSAN Julien B 03h55’09 29,09
111 1244 GAUTIER Frederic D 03h55’11 29,08
112 1292 BALDEYROU Georges E 03h55’13 29,08
113 1361 DESPLAT Michel D 03h55’17 29,07
114 1316 JEGADEN Jean E 03h55’19 29,07
115 1383 BERTONI Patrice D 03h55’21 29,06
116 1181 LEMAIRE JEAN Yves D 03h55’24 29,06
117 1286 BOYER Marcel D 03h55’27 29,05
118 1281 ORSETTI Francis C 03h55’34 29,04
119 1146 LORENT JEAN Francois C 03h55’36 29,03
120 1147 LORENT Dany B 03h55’38 29,03
121 1062 FOIRY Michel E 03h55’41 29,02
122 1002 HINAULT Alexandre A 03h56’18 28,95
123 1004 DEGARABY Gilles C 03h56’21 28,94
124 1399 BOUDRY Sebastien C 03h56’22 28,94
125 1 HINAULT Bernard D 03h56’24 28,93
126 1003 BARBAT JEAN Luc D 03h56’26 28,93
127 1308 DA COSTA Manuel D 03h56’30 28,92
128 1409 POUGET Fabien A 03h56’31 28,92
129 1254 TOUPENET Stephane C 03h56’33 28,92
130 1388 LIVEBARDON Christian E 03h56’34 28,91
131 1405 RIOM Yves D 03h56’36 28,91
132 1035 EPINAT Jacques C 03h56’39 28,9
133 1110 MARONNE Richard C 03h57’12 28,84
134 1310 LEGOUPIL Francois B 03h57’14 28,83
135 1089 MONTAGNE Maurice C 03h57’50 28,76
136 1081 DAUDE Mathieu A 03h59’02 28,62
137 1343 ALARY Emmanuel A 04h00’29 28,44
138 1040 SUCAUD JEAN Claude D 04h00’40 28,42
139 1132 MALOT Alain D 04h01’35 28,31
140 1220 DUROUX Bruno B 04h01’47 28,29
141 1396 GERMOND Emmanuel C 04h02’01 28,26
142 1374 ANDERSON Peter E 04h02’14 28,24
143 1032 COURBIAN Francis E 04h02’16 28,23
144 1028 ROUANET Philippe C 04h02’57 28,15
145 1117 BARBANCE Francis C 04h03’05 28,14
146 1318 BONHOMME Eric C 04h03’16 28,12
147 1287 COUDERC Francis D 04h03’28 28,09
148 1057 VERGNE Christophe A 04h03’34 28,08
149 1072 LEMAITRE Gerard E 04h03’53 28,05
150 1092 DESOCHES Gilbert E 04h03’55 28,04
151 1268 LEBRAS Alain D 04h04’16 28
152 1248 VEYSSEYRE Gilles C 04h04’18 28
153 1075 LEMAY JEAN Christophe C 04h04’23 27,99
154 1187 DUWIQUET JEAN Philippe B 04h05’21 27,88
155 1406 VIVIER Barbara W2 04h05’23 27,87
156 1158 GOMEZ Marcel E 04h05’25 27,87
157 1037 SURREL JEAN Michel C 04h05’27 27,87
158 1179 PERUSSEL Sabine W2 04h05’31 27,86
159 1122 PIREYRE JEAN Claude D 04h05’45 27,83
160 1214 VERNE Frederic C 04h05’52 27,82
161 1264 BOUCHE David C 04h05’55 27,81
162 56 ROUGERIE Alain E 04h05’58 27,81
163 1066 CHABRIER Daniel D 04h06’40 27,73
164 1047 DELMAS Christian D 04h06’42 27,73
165 1240 IRLE JEAN Claude E 04h06’49 27,71
166 1008 CHASSAGNOL Pascal D 04h07’25 27,65
167 1128 DARCHE Philippe D 04h07’50 27,6
168 1353 REILHAN Olivier B 04h08’16 27,55
169 1048 GUILLOT JEAN Michel D 04h08’31 27,52
170 1414 DAURIAC Philippe B 04h08’54 27,48
171 1305 EBRARD Emmanuel C 04h08’57 27,48
172 1173 BOUSQUET JEAN Luc C 04h09’10 27,45
173 1069 CORTIAL Laurent C 04h09’14 27,44
174 1023 LEBEAUPIN Sophie W2 04h09’21 27,43
175 177 VAURS JEAN Louis E 04h09’25 27,42
176 1099 CHANTELOUP Willy B 04h09’34 27,41
177 1189 HALLEY Francis D 04h10’03 27,35
178 32 COINON JEAN Pierre D 04h11’13 27,23
179 1141 GUILBERT JEAN Pierre C 04h12’00 27,14
180 1226 MARIE Stephane C 04h12’01 27,14
181 1068 VALIERGUES Henri E 04h12’46 27,06
182 1076 BENOIT Patrick C 04h12’48 27,06
183 1348 ESCUDERO Frederic B 04h12’50 27,05
184 1371 JOLLY Jean Pierre E 04h13’00 27,04
185 1500 NEYRIAL Alain D 04h13’04 27,03
186 1088 CASTEL Pierre E 04h13’05 27,03
187 1154 FITZER Estelle W2 04h13’07 27,02
188 1115 CHABRY JEAN Louis E 04h13’09 27,02
189 1313 GALAUD Jerome B 04h13’11 27,02
190 1285 MALRIC Francis C 04h13’17 27,01
191 1208 PETIT Andre E 04h13’40 26,96
192 1297 DUPOUX David B 04h13’52 26,94
193 1167 PIGAL Didier C 04h13’56 26,94
194 1306 MERIDA Xavier B 04h13’59 26,93
195 1266 BAFFELEUF Lucien E 04h14’17 26,9
196 1202 SAINT JEAN Michel C 04h14’24 26,89
197 1400 CHARLES Patrick E 04h14’33 26,87
198 1253 JUGENS Michel D 04h14’52 26,84
199 1180 PELISSIER Marcel E 04h15’32 26,77
200 1298 VIALLET Michel D 04h15’39 26,76
201 1074 TOLEDANO Antonio C 04h15’42 26,75
202 1391 PREBET Philippe D 04h16’22 26,68
203 1354 JAMOND Claude D 04h16’41 26,65
204 1238 BOREL Rene D 04h16’43 26,64
205 1113 BIRON Rene C 04h18’44 26,44
206 1071 DEJOU Alain C 04h18’52 26,42
207 1130 PALIS Michel E 04h19’17 26,38
208 1126 GUTIERREZ JEAN Manuel B 04h19’19 26,38
209 1080 CHARRADE Patrick C 04h19’24 26,37
210 217 SALAVIN Vincent B 04h20’06 26,3
211 1159 LEMOUZY Pierre D 04h20’52 26,22
212 1224 PERIE Jean E 04h20’53 26,22
213 1084 POUMIER Jerome B 04h20’58 26,21
214 1144 FARIGOULES Jerome A 04h21’01 26,21
215 1393 BRUEL Jean Louis D 04h21’04 26,2
216 1314 MEYNIEL René E 04h21’12 26,19
217 1322 LAMARD Jean Paul E 04h21’14 26,18
218 1107 BAILLER JEAN Hugues D 04h21’27 26,16
219 1293 MARCOTTE Laurent B 04h22’03 26,1
220 1222 DAUSSET Claude D 04h22’56 26,01
221 1204 TOUNY Christian E 04h23’38 25,95
222 1205 LEBRETON Andre E 04h23’40 25,94
223 1269 PRATOUSSY Laurent C 04h23’51 25,92
224 1050 CHANTEUR Jose C 04h23’57 25,91
225 81 DARMAILLACQ Staphane C 04h23’59 25,91
226 1131 ROUSSEAU Florent C 04h24’03 25,9
227 1094 FAURE Claude E 04h24’16 25,88
228 1054 RENAUD Cyrille B 04h24’28 25,86
229 1372 DUFFOUR Claude D 04h24’34 25,85
230 1127 PIGAL Philippe C 04h25’38 25,75
231 1142 BRUN Andre D 04h25’48 25,73
232 1360 FARGES Tony B 04h25’52 25,73
233 1334 CHASSANG Sebastien B 04h25’58 25,72
234 1333 VIDAL Antoine A 04h26’00 25,71
235 1201 GRANIER Alain C 04h26’02 25,71
236 1025 SEUX Rolland C 04h26’04 25,71
237 1312 LOMBARD Pierre E 04h26’18 25,69
238 1029 AHON Didier C 04h26’26 25,67
239 1058 GANNE JEAN Marc C 04h26’34 25,66
240 1398 MONTRIEUL Marc D 04h26’37 25,65
241 1342 CUSSAC Jean David B 04h27’28 25,57
242 1163 PITOT JEAN Yves B 04h27’31 25,57
243 1168 MECHEKOUR Lionel D 04h27’34 25,56
244 1347 LACOSTE Jeremie A 04h27’36 25,56
245 1234 LOUVET Pascal C 04h27’56 25,53
246 1317 BROUSSE Didier D 04h28’34 25,47
247 1067 POINTEAU Xavier D 04h28’38 25,46
248 1221 TAILLEUR Eric C 04h28’44 25,45
249 1370 GUIBAL Julien A 04h28’56 25,43
250 1380 TOURAILLE Alain D 04h28’57 25,43
251 1336 MARIAUX Jean C 04h29’06 25,42
252 1307 LUCAS Bruno A 04h29’15 25,4
253 1109 ENGELVIN Louis E 04h29’38 25,37
254 1294 TAILLANDIER Michel C 04h29’42 25,36
255 1108 DELAGE Didier D 04h29’54 25,34
256 1280 CHIRENT JEAN Pierre D 04h30’28 25,29
257 1239 BERBEREAU Serge E 04h30’42 25,27
258 9 PITOT William A 04h30’43 25,27
259 1183 PEILLON Laurent C 04h31’29 25,19
260 1332 LE MANOUR Claude D 04h31’34 25,19
261 1296 FERRI Andre E 04h31’37 25,18
262 1232 CHAUCHEPRAT Gerard D 04h31’50 25,16
263 1209 ESTIQUE Christophe C 04h31’52 25,16
264 1116 ROMERO Daniel E 04h32’02 25,14
265 1015 ROCHES JEAN Pierre D 04h32’03 25,14
266 1247 GAZZOLA JEAN Pierre D 04h32’07 25,14
267 1236 GAILLARD Richard C 04h32’53 25,07
268 1379 PIGANIOL Jean E 04h32’55 25,06
269 1024 PETIT Cecile W2 04h32’57 25,06
270 1152 REBEYROL JEAN Claude E 04h33’00 25,05
271 1389 RIOL Pierre D 04h33’04 25,05
272 1184 HOULLIER JEAN Claude D 04h33’08 25,04
273 1091 MIOCHE Guy D 04h33’26 25,02
274 1051 LE LIEVRE Philippe E 04h33’28 25,01
275 1140 LARIVE Stephane C 04h33’32 25,01
276 101 DUCHIRON Jerome B 04h33’46 24,98
277 1016 VEYROND Gilbert D 04h33’57 24,97
278 1162 SALOMON JEAN Luc C 04h34’18 24,94
279 1073 DUBLANCHET Maurice E 04h34’27 24,92
280 1143 BOREL David B 04h34’47 24,89
281 212 HOURUGOU Thierry B 04h34’55 24,88
282 1242 RANCON Claude B 04h35’24 24,84
283 1192 MOULIN Maurice D 04h35’46 24,8
284 1271 EXBRAYAT Rene D 04h36’12 24,76
285 1198 BRUEL Patrick B 04h36’23 24,75
286 1155 LORMIERES Joel B 04h37’03 24,69
287 1119 BONNIN Dominique D 04h37’05 24,69
288 1218 GATIMEL JEAN Pierre E 04h37’07 24,68
289 1273 MALIGNON Regis C 04h37’25 24,66
290 1390 RIOL Noel D 04h37’27 24,65
291 1219 CAMPEOTTO Eric C 04h37’32 24,65
292 1215 PAGES Pierre D 04h37’52 24,62
293 1331 LE BOUEDEC Jean Paul D 04h38’21 24,57
294 1036 MAZY Philippe D 04h38’31 24,56
295 1408 POUGET Gilles D 04h38’51 24,53
296 1041 MARY Francois D 04h38’54 24,52
297 1196 DURAND Geoffrey B 04h39’10 24,5
298 1403 SAVINEL Guillaume A 04h40’18 24,4
299 1096 POUDEROUX Emmanuel D 04h40’20 24,4
300 1345 RIGAUD Rémy E 04h40’23 24,4
301 1174 BRINGER David C 04h40’26 24,39
302 1175 MALLET Andre C 04h40’27 24,39
303 1053 DESSEREY Jocelyne W3 04h40’34 24,38
304 1052 BEAUDOIN Michel D 04h40’37 24,37
305 1283 BERTHUIT Roland D 04h40’39 24,37
306 1098 SOUILLAT Stephane C 04h40’44 24,36
307 1299 BRUGIERE Joel C 04h40’52 24,35
308 1246 MARTIN William C 04h42’14 24,24
309 1165 CRAUSER Michel D 04h42’19 24,23
310 1329 BORDIER Gerard E 04h42’47 24,19
311 1106 BURLAT JEAN Yves D 04h44’02 24,08
312 1368 SAGNES Andre D 04h44’18 24,06
313 1335 BOUQUET Claude D 04h45’02 24
314 1276 LAZAREVITCH Florence W3 04h45’20 23,97
315 1275 SALAUN Thierry D 04h45’21 23,97
316 1153 CASINI Pascal C 04h45’30 23,96
317 1083 FONSECA Bernard C 04h45’38 23,95
318 1059 CONNAN Michel C 04h45’40 23,94
319 1265 DUTRIEUX Helen W1 04h45’43 23,94
320 1112 CHASSIGNOL JEAN Claude E 04h46’37 23,86
321 1255 DOLE Jany D 04h48’04 23,74
322 1157 NICOLAS Michel D 04h48’17 23,73
323 1229 LOISY Robert D 04h49’03 23,66
324 1026 COMBES Emmanuel C 04h49’13 23,65
325 1243 FONTENY Thierry D 04h49’14 23,65
326 139 MAGY Pierre C 04h50’13 23,57
327 1323 DE BORTOLI Odile W3 04h50’17 23,56
328 1324 DE BORTOLI Patrice D 04h50’18 23,56
329 1338 MALLET Michel B 04h50’23 23,56
330 1381 LARDY Philippe C 04h52’15 23,4
331 1182 GROSLIER Dominique E 04h52’21 23,4
332 1039 ROUGERON Yannick D 04h53’35 23,3
333 1386 CROS Guy E 04h54’21 23,24
334 1231 LOISY JEAN Pierre D 04h55’00 23,19
335 1362 LAHAYE Marcel E 04h56’12 23,09
336 1191 JACQUEMART Thierry C 04h56’15 23,09
337 1340 GRIMAL Guy E 04h57’29 22,99
338 1212 MAURY Christian D 04h57’35 22,99
339 1114 EYROLLES Marc E 04h57’42 22,98
340 1258 DELSOUC Yannick B 04h57’50 22,97
341 1257 DELSOUC Michel E 04h57’52 22,96
342 1060 BRUN Olivier C 04h58’12 22,94
343 1270 SABATIER Laurent C 04h59’27 22,84
344 1049 ROLLAND Christophe C 05h00’49 22,74
345 1123 CROUZET Rene E 05h01’12 22,71
346 1262 AGUER JEAN Pierre C 05h01’39 22,68
347 1213 GERARD Eloi D 05h02’36 22,6
348 1090 LANDIER Andre E 05h03’41 22,52
349 1160 MATHIEU Pascal D 05h04’24 22,47
350 1260 RIEUTORT Alain D 05h05’09 22,42
351 1364 PICHON Bernard C 05h05’23 22,4
352 118 BURTIN JEAN Marie E 05h07’15 22,26
353 114 DOUSSOULIN JEAN Paul C 05h07’16 22,26
354 1256 BOULET Philippe C 05h07’44 22,23
355 1339 HAUDIQUER Guillaume B 05h08’04 22,2
356 1410 COURTIAL Michel D 05h08’30 22,17
357 1259 VIDAL Henri C 05h09’20 22,11
358 1148 TEISSIER Georges E 05h09’22 22,11
359 1412 LAFAGE Gerard D 05h10’44 22,01
360 1118 EYROLLES Henry E 05h11’54 21,93
361 1349 BLEUSE Philippe D 05h12’38 21,88
362 1289 PONS Gerard D 05h13’54 21,79
363 1376 BANCAREL Claude D 05h14’21 21,76
364 1206 CRAVAGEOT Gerald D 05h14’24 21,76
365 1063 LANNEVERE Henri E 05h14’40 21,74
366 1357 DETEIX Michel E 05h14’56 21,72
367 1344 TESTAUX Bernard E 05h15’54 21,65
368 1327 FOURNET MAYAS Lionel B 05h16’01 21,64
369 1326 DESSEIGNE Laurent A 05h16’04 21,64
370 1352 DELCROS Roger C 05h16’34 21,61
371 1351 FOURNAL Xavier A 05h16’36 21,6
372 1261 FABRE Michel D 05h20’45 21,33
373 1095 PARPINELLI Christian E 05h20’54 21,32
374 1402 LHERM Jean Jacques E 05h21’08 21,3
375 1100 COLLANGE Joel D 05h21’53 21,25
376 1164 GARAND JEAN Jacques D 05h23’32 21,14
377 1363 FAURE JEAN Luc C 05h23’50 21,12
378 1120 CHOMAT Louis D 05h24’27 21,08
379 1061 LEDISEZ JEAN Luc C 05h26’00 20,98
380 1325 PRADEL Laurent C 05h27’47 20,87
381 1043 CODANI Christophe C 05h31’01 20,66
382 1321 CONDAMINE Patrick D 05h31’28 20,64
383 1319 JULIEN Eric C 05h31’32 20,63
384 1320 JOB Jean Claude D 05h31’34 20,63
385 1045 CLAVERIE Bernard E 05h34’25 20,45
386 1137 HERMET JEAN Louis E 05h35’32 20,39
387 1358 SATGE Gerard E 05h36’00 20,36
388 1056 LEMESLE JEAN Louis D 05h39’36 20,14
389 1064 ORLHAC Michel C 05h45’18 19,81
390 1301 COLOMBET Daniel D 05h59’07 19,05
391 1078 DERRAC Alain C 06h05’15 18,73
392 1241 LAPORTE Lucien E 06h09’29 18,51
393 1309 LACROZE Marcel E 06h32’48 17,41
394 1337 GUELLATI Dominique D 06h43’10 16,97
395 1030 KUBIAK JEAN Pierre E 06h43’11 16,96
396 1330 FERRAN Jacques E 07h24’00 15,41

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!