Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Ventoux Beaume de Venise 2008 : Résultats du 170 km

ClassNomPrénomCat.C.c..Temps........Ecart..
1 ROUX J.PASCAL E 1 05:39:23.4 0:00:00
2 AMBLARD NICOLAS C 1 05:39:23.6 0:00:00
3 DIAZ STEVE C 2 05:41:53.7 0:02:30
4 SCHEFFER FRANK E 2 05:46:05.8 0:06:42
5 POLVERONI DAVID C 3 05:47:23.3 0:08:00
6 GRONHEID WOUTER C 4 05:49:39.6 0:10:16
7 LALLEMENT THIERRY D 1 05:50:25.4 0:11:02
8 HILAIRE RAPHAEL D 2 05:53:36.0 0:14:13
9 CHABERT DOMINIQUE E 3 05:53:44.4 0:14:21
10 SEGURET LIONEL C 5 05:55:38.4 0:16:15
11 COLLARD CHRISTOPHE E 4 05:55:40.1 0:16:17
12 GRAHAM MARK D 3 05:57:06.7 0:17:43
13 BIVILLE PATRICE E 5 05:59:07.9 0:19:44
14 BREMONT ARNAUD D 4 05:59:29.3 0:20:06
15 HIDALGO JEAN PHILIPPE E 6 05:59:30.4 0:20:07
16 VAN SEETERS BORIS D 5 05:59:31.5 0:20:08
17 VOS HENDRIK D 6 06:00:49.0 0:21:26
18 SMITS SANDER D 7 06:01:30.7 0:22:07
19 RONAT PHILIPPE E 7 06:03:48.7 0:24:25
20 GIORGALLA SERGE F 1 06:06:20.3 0:26:57
21 VAN DER VELDEN FRANCIS D 8 06:06:24.0 0:27:01
22 VAN DE CALSEIJDE JEROEN D 9 06:07:31.6 0:28:08
23 CRESPY BRUNO E 8 06:09:47.2 0:30:24
24 GOHN CHRISTIAN D 10 06:09:49.3 0:30:26
25 MARAGA CLAUDE F 2 06:09:50.0 0:30:27
26 RICO LEON JOSE ANTONIO D 11 06:09:53.5 0:30:30
27 PETERS JIM D 12 06:09:55.5 0:30:32
28 COUDERETTE THIERRY-PIERRE E 9 06:10:07.8 0:30:44
29 VAN TINTELEN IMMANUEL E 10 06:10:23.6 0:31:00
30 URLICHS DANIEL E 11 06:12:19.1 0:32:56
31 DESGRANGES AURELIEN C 6 06:13:56.2 0:34:33
32 VERGNE JOEL E 12 06:14:51.0 0:35:28
33 CLEMENT LAURENT E 13 06:15:18.1 0:35:55
34 RENAUD JEAN PIERRE E 14 06:15:19.4 0:35:56
35 VAN DEN BROEK MARC F 3 06:15:21.1 0:35:58
36 BLOT XAVIER E 15 06:15:21.5 0:35:58
37 VAN GANSEN PATRICK E 16 06:15:42.2 0:36:19
38 LUBESPERE J.FRANCOIS F 4 06:15:59.5 0:36:36
39 MORGAN IAN D 13 06:16:00.6 0:36:37
40 HERRERA JESUS E 17 06:16:09.3 0:36:46
41 CUNEY IGOR F 5 06:17:16.1 0:37:53
42 LAMOUROUX HERVE E 18 06:17:48.5 0:38:25
43 GISSINGER SEBASTIEN D 14 06:18:02.9 0:38:39
44 GALLOT JEROME E 19 06:19:51.9 0:40:28
45 COLLARD FERNAND F 6 06:21:22.3 0:41:59
46 ENTWISTLE CRAIG E 20 06:21:32.3 0:42:09
47 DE SAINT JEAN MAGDALENA AB 1 06:21:58.2 0:42:35
48 FOURNIER ERIC F 7 06:22:01.1 0:42:38
49 RAEVEN PIERRE F 8 06:22:34.1 0:43:11
50 STOTZ PASCAL D 15 06:24:07.1 0:44:44
51 COLOMINA STEPHANE D 16 06:24:49.3 0:45:26
52 BASTIE PIERRE MARIE C 7 06:24:50.5 0:45:27
53 DE JONG ROB D 17 06:24:51.0 0:45:28
54 BAELEN FABRICE E 21 06:24:52.3 0:45:29
55 WESTRA NIELS E 22 06:24:53.1 0:45:30
56 ALARD CHRISTIAN E 23 06:24:59.1 0:45:36
57 DE JONG PAUL D 18 06:25:05.3 0:45:42
58 VIANA STEPHANE C 8 06:27:43.6 0:48:20
59 DE ROECK PETER E 24 06:27:44.4 0:48:21
60 CERCLIER THIERRY E 25 06:29:29.9 0:50:06
61 FERLAND MARC F 9 06:29:34.0 0:50:11
62 ROMANET PIERRE E 26 06:29:41.8 0:50:18
63 DELAGE MARC F 10 06:29:44.7 0:50:21
64 VAN IMPE GUNTER D 19 06:30:24.2 0:51:01
65 VAN HAETHEM PHIL J 1 06:30:55.9 0:51:32
66 ROBIN GILLES F 11 06:32:35.8 0:53:12
67 GUTIERREZ RAMON D 20 06:32:36.8 0:53:13
68 NAVARRO SERGE E 27 06:32:51.4 0:53:28
69 BESSIERE JEREMIE C 9 06:33:25.9 0:54:02
70 LABARRE PASCAL E 28 06:33:30.4 0:54:07
71 WITTER PETER C 10 06:34:13.3 0:54:50
72 SANCHEZ JEAN MICHEL E 29 06:34:20.5 0:54:57
73 CLAIRET THIBAULT D 21 06:34:23.0 0:55:00
74 DOUETTE HERVE D 22 06:34:25.5 0:55:02
75 DURAND MARC E 30 06:34:29.6 0:55:06
76 GIRARDOT ERIC E 31 06:34:31.7 0:55:08
77 MANOJLOVIC BORISLAV F 12 06:34:54.9 0:55:31
78 BRENIER MICHEL E 32 06:34:56.1 0:55:33
79 MEUNIER ERIC F 13 06:35:38.0 0:56:15
80 VINIT ANDRE E 33 06:36:08.3 0:56:45
81 AUBERT JEROME E 34 06:36:22.8 0:56:59
82 MOS RUUD E 35 06:36:24.5 0:57:01
83 HUBER CHRISTOPH F 14 06:37:20.5 0:57:57
84 RODRIGUEZ DELGADO JOSE RAMON E 36 06:37:22.1 0:57:59
85 HARRIS ROBERT D 23 06:37:22.8 0:57:59
86 BROWNE JUSTIN D 24 06:37:26.1 0:58:03
87 ROOSE YANNIK E 37 06:38:06.1 0:58:43
88 WADDAMS MATTHEW E 38 06:39:23.0 1:00:00
89 LAMONTAGNE PIERRE MARC F 15 06:41:09.6 1:01:46
90 ECHALLIER FABRICE D 25 06:41:11.1 1:01:48
91 BEZ SERGE E 39 06:41:12.8 1:01:49
92 DELTOUR LAURENT E 40 06:44:53.6 1:05:30
93 NAEGELY GUY F 16 06:45:09.8 1:05:46
94 MIES CHRIS D 26 06:46:21.1 1:06:58
95 HONEGGER PHILIPPE E 41 06:46:22.7 1:06:59
96 PETREMENT PHILIPPE D 27 06:46:24.0 1:07:01
97 DE POTTER LAURENT D 28 06:46:25.0 1:07:02
98 VIDELIER PHILIPPE E 42 06:46:25.8 1:07:02
99 DELGADO EMETERIO F 17 06:46:27.5 1:07:04
100 VAN DIEST PHILIPPE E 43 06:47:24.4 1:08:01
101 FOURNIER FRANCK D 29 06:47:31.3 1:08:08
102 COSTABEBER LUIGI F 18 06:47:52.9 1:08:29
103 CORNU LAURENT D 30 06:48:54.1 1:09:31
104 DEGRAEVE FRANKY E 44 06:49:56.7 1:10:33
105 BACONNIER MARC F 19 06:51:25.1 1:12:02
106 VESTERGAARD PETER E 45 06:51:35.9 1:12:12
107 BABAJKO GREGORY D 31 06:52:47.0 1:13:24
108 DHORNE CYRIL D 32 06:52:53.1 1:13:30
109 DEFAT BERNARD F 20 06:53:06.6 1:13:43
110 ARAUJO ALEX D 33 06:54:37.7 1:15:14
111 BLESSIT NEIL F 21 06:55:05.3 1:15:42
112 KAISEV PHILIPPE F 22 06:55:21.4 1:15:58
113 ZYLSTRA ERIK E 46 06:55:38.4 1:16:15
114 ROUCKHOUT PATRICK E 47 06:57:41.4 1:18:18
115 LEBRUN CHRISTIAN E 48 06:57:42.3 1:18:19
116 ALBOUSSIERE JEAN F 23 06:57:43.4 1:18:20
117 VILLENEUVE MICHEL E 49 06:59:03.6 1:19:40
118 RICHARD JEAN CLAUDE E 50 06:59:28.2 1:20:05
119 VENINGA JOHAN D 34 07:00:21.8 1:20:58
120 DICKHOUT JAN F 24 07:00:36.6 1:21:13
121 LUTZ PATRICK E 51 07:01:04.9 1:21:41
122 MIQUEL GONZALEZ JOFRA D 35 07:01:44.7 1:22:21
123 GOURDY FRANCK D 36 07:01:46.6 1:22:23
124 MONLEON ESTEBANELL OSCAR D 37 07:03:07.9 1:23:44
125 MARCOTTE FRANCK D 38 07:04:35.7 1:25:12
126 LE COQ ARNAUD D 39 07:04:36.6 1:25:13
127 CASADO ERIC D 40 07:04:49.0 1:25:26
128 RAMON CRESPI DEVESA E 52 07:05:12.4 1:25:49
129 RAFAEL CECILIA BERMUNDEZ E 53 07:05:13.0 1:25:50
130 ROUQUETTE J.LOUIS F 25 07:05:14.2 1:25:51
131 CASULA FRANCK E 54 07:05:16.0 1:25:53
132 SAURET JACQUES G 1 07:05:16.8 1:25:53
133 CADIOT BENOIT D 41 07:05:17.8 1:25:54
134 RITTSON RUPPER THOMAS E 55 07:05:28.8 1:26:05
135 ROZEC JEAN NOEL E 56 07:05:37.2 1:26:14
136 WARBURTON MAX D 42 07:06:22.6 1:26:59
137 PUIG CASANOVAS CARLES D 43 07:07:23.7 1:28:00
138 BAXELLERIE CHRISTIAN F 26 07:07:45.6 1:28:22
139 CHASSARA FRANCOIS E 57 07:07:46.8 1:28:23
140 GOEGAN PIERRE F 27 07:08:07.6 1:28:44
141 RODRIGUEZ PENA XAVIER D 44 07:08:09.1 1:28:46
142 VYVEY RICHARD E 58 07:08:34.8 1:29:11
143 VENTURI PATRIZIA AB 2 07:08:42.4 1:29:19
144 THYS FABIAN D 45 07:08:57.6 1:29:34
145 SMITH GRAHAM E 59 07:08:59.3 1:29:36
146 JONGELING RUDOEF E 60 07:09:32.3 1:30:09
147 ARENS JEAN CLAUDE F 28 07:09:40.7 1:30:17
148 CHANUT CHRISTOPHE E 61 07:09:42.5 1:30:19
149 CONILL LAURENT D 46 07:09:46.8 1:30:23
150 CARMINATI CLAUDE E 62 07:11:28.5 1:32:05
151 COLIN FREDERIC D 47 07:11:29.8 1:32:06
152 ALAMO CEDRIC D 48 07:12:07.3 1:32:44
153 REBOUL VINCENT E 63 07:13:38.0 1:34:15
154 BENEVENT LAURENT E 64 07:14:49.5 1:35:26
155 BERNARD VINCENT D 49 07:14:51.2 1:35:28
156 DERKS RODERICK D 50 07:15:12.6 1:35:49
157 MARIE PASCAL F 29 07:15:25.5 1:36:02
158 AILLAUD NICOLAS D 51 07:16:29.5 1:37:06
159 RUSSIAS JACQUES G 2 07:16:35.7 1:37:12
160 PICKERING EDWARD D 52 07:16:36.9 1:37:13
161 WINDEY LUC G 3 07:17:27.0 1:38:04
162 DELETTRE PIERRE F 30 07:17:28.1 1:38:05
163 STEFANINI SERGE F 31 07:17:29.3 1:38:06
164 DE VLEESCHOUWER DANNY F 32 07:17:31.0 1:38:08
165 LAUGIER PHILIPPE D 53 07:18:32.2 1:39:09
166 JEANSON FLORENT C 11 07:18:33.3 1:39:10
167 HANNOYE JEROME D 54 07:18:34.0 1:39:11
168 GOTE DE PILLECYN D 55 07:19:05.9 1:39:42
169 GENEBRE PIERRE E 65 07:19:35.7 1:40:12
170 STEINER REMY F 33 07:20:05.6 1:40:42
171 DESTREBECQ YOHAN D 56 07:20:21.7 1:40:58
172 TASD HOMME JEAN LOUIS E 66 07:22:38.5 1:43:15
173 SEVERINS FRANK E 67 07:23:21.2 1:43:58
174 GIRAUD ERIC E 68 07:23:25.6 1:44:02
175 GANDON JEROME D 57 07:24:14.5 1:44:51
176 VANDEN WIJNGAERT ARNE D 58 07:24:18.0 1:44:55
177 JASSON JORGE VICTOR F 34 07:26:06.1 1:46:43
178 PONS LAURENT D 59 07:26:09.2 1:46:46
179 FOSSEPREZ AUGUSTIN D 60 07:26:20.0 1:46:57
180 GHINI GEORGES G 4 07:27:45.5 1:48:22
181 OLIVE ANDRE G 5 07:28:15.4 1:48:52
182 CARTER RICHARD E 69 07:28:19.7 1:48:56
183 SCHUMACHER GEORG E 70 07:28:42.1 1:49:19
184 RAE ANDY E 71 07:29:02.9 1:49:39
185 MORTON RICHARD D 61 07:29:03.2 1:49:40
186 SELLINK WILLEM F 35 07:30:43.0 1:51:20
187 THOMAS JONATHAN E 72 07:30:53.9 1:51:30
188 ALARNES AGUSTIN E 73 07:31:37.9 1:52:14
189 BAIWIR PIERRE F 36 07:32:02.8 1:52:39
190 PANNIER JEAN MARC E 74 07:32:04.0 1:52:41
191 DEBARLE JACQUES E 75 07:32:06.0 1:52:43
192 VERHEIJEN JOOST D 62 07:32:25.4 1:53:02
193 WALTERS PETER E 76 07:33:23.2 1:54:00
194 CANTET VINCENT D 63 07:33:50.1 1:54:27
195 MARTIN PAUL E 77 07:33:55.3 1:54:32
196 BOUCHEZ BENJAMIN C 12 07:33:57.5 1:54:34
197 MARTIN COLLOMB BERNARD F 37 07:34:01.5 1:54:38
198 ALLO OLIVIER I 1 07:34:16.3 1:54:53
199 PAPOT SYLVAIN C 13 07:34:20.2 1:54:57
200 VAN LOOY DAVY D 64 07:34:22.1 1:54:59
201 COTTIN JOEL F 38 07:36:05.0 1:56:42
202 RIVIERE ARNAUD D 65 07:37:20.4 1:57:57
203 JASPERS ROGER E 78 07:37:28.6 1:58:05
204 MASTERS JON E 79 07:38:01.9 1:58:38
205 IOPPOLO PIERRE D 66 07:38:31.4 1:59:08
206 WILL THOMAS D 67 07:38:32.9 1:59:09
207 ALBERT BORIS E 80 07:38:49.4 1:59:26
208 GRIMAL CLAUDE F 39 07:39:12.9 1:59:49
209 HEFFER JEAN FRANCOIS E 81 07:39:14.8 1:59:51
210 VAN SCHUPPEN MARIEKE A 1 07:41:18.1 2:01:55
211 JOURDOIS LUDOVIC E 82 07:41:19.3 2:01:56
212 SERRET BRUNO E 83 07:42:04.0 2:02:41
213 SUESCUN JACKIE G 6 07:42:05.2 2:02:42
214 CUMBO ROBERTO E 84 07:42:17.6 2:02:54
215 MARMOLLE FRANCK D 68 07:42:19.5 2:02:56
216 MARQUES GUY E 85 07:42:40.7 2:03:17
217 PICALLO VILLALOBOS VICTOR D 69 07:43:40.0 2:04:17
218 ROMBEEK NANNO E 86 07:44:05.2 2:04:42
219 WITTS JOHN CHARLES F 40 07:45:05.9 2:05:42
220 GAUTHERAT SERGE E 87 07:46:00.3 2:06:37
221 LECOSSE JEAN CHRISTOPHE D 70 07:47:36.7 2:08:13
222 LE CHENADEC BERNARD F 41 07:47:48.4 2:08:25
223 GUIGAL ALAIN E 88 07:48:15.1 2:08:52
224 BRETHIAUX DANIEL F 42 07:48:51.6 2:09:28
225 MACKINTOSH STEVE E 89 07:50:13.1 2:10:50
226 DELPIERRE CHRISTIAN F 43 07:50:42.3 2:11:19
227 PLOMPEN PATRICK F 44 07:51:05.6 2:11:42
228 GIRARD ALAIN E 90 07:52:13.8 2:12:50
229 CHAPMAN IAN D 71 07:53:18.1 2:13:55
230 VAN ALFEN RENE E 91 07:53:20.1 2:13:57
231 FRUTIERE J.NOEL F 45 07:54:21.4 2:14:58
232 DAL CENGIO FLORENT D 72 07:54:22.2 2:14:59
233 STEEGMANS NORBERT E 92 07:55:34.1 2:16:11
234 RASMUSSEN HENRIK E 93 07:55:49.2 2:16:26
235 BOUABDAHAU RUTY D 73 07:55:58.9 2:16:35
236 APPLEYARD MARTIN E 94 07:56:23.6 2:17:00
237 FERRARO GUSTAVO E 95 07:56:29.9 2:17:06
238 MAURIER FRANK E 96 07:56:52.8 2:17:29
239 MELISSEN TACC F 46 07:57:51.5 2:18:28
240 INDE BRAEKT BERT F 47 07:58:39.5 2:19:16
241 RACODON JEAN PAUL F 48 07:59:12.3 2:19:49
242 LABEAU OLIVIER D 74 07:59:14.2 2:19:51
243 LEVAN SERGE F 49 08:00:43.9 2:21:20
244 WEGGE BART C 14 08:01:52.9 2:22:29
245 ROCATCHER CLAUDE G 7 08:02:40.4 2:23:17
246 CARNEVILLIER JEAN C 15 08:02:49.5 2:23:26
247 DALSTRA THEO E 97 08:02:51.4 2:23:28
248 CRAMOIX PIERRE E 98 08:03:32.3 2:24:09
249 VEYSSEYRE ROLAND F 50 08:03:41.8 2:24:18
250 GERHARD CHRISTOPHER E 99 08:04:13.2 2:24:50
251 VINCENT ERIC E 100 08:06:21.3 2:26:58
252 MARTINEZ MARC F 51 08:06:43.9 2:27:20
253 CHARBONNEL JEAN-LUC F 52 08:07:22.4 2:27:59
254 PAGE STEVEN F 53 08:07:24.2 2:28:01
255 COLLINSON JEREMY F 54 08:08:30.0 2:29:07
256 CAUCHOIS SERGE G 8 08:08:31.1 2:29:08
257 DUCLOS CHRISTIAN E 101 08:08:40.1 2:29:17
258 ROCHEDY THIERRY E 102 08:09:12.4 2:29:49
259 BILLIAU RAPHAEL D 75 08:10:41.5 2:31:18
260 FERNANDEZ DIDIER E 103 08:13:29.5 2:34:06
261 DOSTES MAX G 9 08:13:51.0 2:34:28
262 THOMAS PASCAL D 76 08:13:53.4 2:34:30
263 WILLIAMS JAMES D 77 08:15:33.0 2:36:10
264 BRACKX ANNICK AB 3 08:16:31.0 2:37:08
265 RADEMAKER KOOS G 10 08:16:39.5 2:37:16
266 WHITE PAUL E 104 08:18:11.0 2:38:48
267 GANIVET JEROME D 78 08:19:15.6 2:39:52
268 STRADI JEAN LUC E 105 08:19:17.5 2:39:54
269 BARLET JEAN-LUC E 106 08:20:38.3 2:41:15
270 ALBERT ROLAND F 55 08:20:41.3 2:41:18
271 AUSTRUY OLIVIER D 79 08:20:56.5 2:41:33
272 WITTERNROOD MARCEL J 2 08:21:05.6 2:41:42
273 VON GRUMBKOW CHRIS G 11 08:22:38.3 2:43:15
274 DE VRIES GERARD F 56 08:25:18.0 2:45:55
275 VERHEYEN LUDO G 12 08:29:26.1 2:50:03
276 GRIMAUD JEAN MARC F 57 08:30:34.5 2:51:11
277 DA SILVA JOSE D 80 08:31:21.0 2:51:58
278 RABUT PHILIPPE E 107 08:31:28.0 2:52:05
279 BASCOP PASCAL E 108 08:32:10.2 2:52:47
280 BARTLETT TONY F 58 08:33:08.4 2:53:45
281 BEUTELS EDDY G 13 08:34:24.6 2:55:01
282 BAYO GARCIA XAVIER D 81 08:34:58.6 2:55:35
283 PERROD JEAN MICHEL E 109 08:35:54.4 2:56:31
284 GOEDE PETER F 59 08:36:42.0 2:57:19
285 GIGLIOTTI GIUSEPPE F 60 08:36:49.5 2:57:26
286 ESPINASSE LAURENT C 16 08:38:46.2 2:59:23
287 KAISER MARKUS E 110 08:38:47.3 2:59:24
288 KETTLER GEORGES F 61 08:39:02.1 2:59:39
289 LETOURDU DOMINIQUE F 62 08:41:08.1 3:01:45
290 STAPPAERTS ERIK F 63 08:42:25.7 3:03:02
291 QUICK BARRY G 14 08:42:47.9 3:03:24
292 RADEMAKER RIK D 82 08:43:05.1 3:03:42
293 FADAT CEDRIC D 83 08:45:40.0 3:06:17
294 DEVRIES ERIK F 64 08:47:13.3 3:07:50
295 HUMPHREYS MALCOLM F 65 08:47:20.3 3:07:57
296 PIERRET ERIC F 66 08:49:21.8 3:09:58
297 JOUBERT HENRI G 15 08:49:31.8 3:10:08
298 PRAZ JEAN LUC E 111 08:50:16.2 3:10:53
299 WIJNANDS PAUL F 67 08:51:39.7 3:12:16
300 GAHAGAN MICHELLE AB 4 08:52:28.0 3:13:05
301 TESTUT JEAN CLAUDE F 68 08:53:24.3 3:14:01
302 REY ALEXANDRE E 112 08:53:26.4 3:14:03
303 GALLART TORRAS JOAN CARLES E 113 08:54:05.1 3:14:42
304 RENAUD THIBAUT D 84 08:54:07.2 3:14:44
305 BOSMA WILLEM F 69 08:55:04.8 3:15:41
306 QUINTERO RAMIREZ JOSE E 114 08:55:36.9 3:16:13
307 RAMELLI ALAIN F 70 08:56:46.2 3:17:23
308 VERHAGEN JAN F 71 08:58:40.1 3:19:17
309 HARFIELD READE F 72 09:01:03.1 3:21:40
310 ZIETZ ROBERT F 73 09:01:05.4 3:21:42
311 SCHEIDEGGER URS E 115 09:01:07.0 3:21:44
312 SCHEIDEGGER GOTTHELF G 16 09:01:26.0 3:22:03
313 BANNINK FRANS F 74 09:03:44.5 3:24:21
314 DE MONTGRAND REMY C 17 09:07:12.9 3:27:49
315 ANDERSON RICHARD F 75 09:09:19.1 3:29:56
316 MAYOUSSE GILLES F 76 09:11:04.9 3:31:41
317 FRYZA MARK E 116 09:12:17.4 3:32:54
318 FRYZA ANDREW E 117 09:12:19.8 3:32:56
319 MALLOY ELIZABETH AB 5 09:12:50.6 3:33:27
320 GOSSET PAUL F 77 09:14:10.5 3:34:47
321 CAMBRAI JOSE G 17 09:16:01.3 3:36:38
322 PAUL CLAUDE F 78 09:16:02.4 3:36:39
323 SIMPSON BERNARD G 18 09:16:03.6 3:36:40
324 MARTI YOLANDA AB 6 09:16:05.1 3:36:42
325 CHARTIER GILLES E 118 09:16:06.3 3:36:43
326 MARTINEZ TORTOSA JOSE MANUEL E 119 09:16:07.2 3:36:44
327 ENGEL RANDY E 120 09:16:08.0 3:36:45
328 SEABERG JOHN E 121 09:16:08.1 3:36:45
329 FALGAYRAC HENRI G 19 09:26:33.4 3:47:10
330 TRIGOT JEAN LUC E 122 09:27:26.9 3:48:03
331 BAKKER CORNELIS G 20 09:30:08.2 3:50:45
332 VAN HAREN PETER E 123 09:31:07.3 3:51:44
333 VAN HAREN WILCE D 85 09:31:09.4 3:51:46
334 FOWLER DAVID E 124 09:31:13.4 3:51:50
335 REEDIJK CHRISTIAN G 21 09:32:19.2 3:52:56
336 MARSHALL STEWART F 79 09:32:37.1 3:53:14
337 STANTON DAVID G 22 09:37:51.7 3:58:28
338 REANEY JOHN E 125 09:40:27.4 4:01:04
339 BATTISHILL PHILIP D 86 09:42:57.9 4:03:34
340 WICKREMERATNE SUNIL E 126 09:44:17.9 4:04:54
341 GRAF JURGEN D 87 09:48:30.5 4:09:07
342 ROSE ADRIAN E 127 09:57:18.8 4:17:55
343 LARKIN EDWARD E 128 10:00:11.6 4:20:48
344 IRONS ANDY E 129 10:04:38.1 4:25:15
345 PEAKE ANDREW D 88 10:04:39.5 4:25:16
346 GRAND DOMINIQUE B 1 10:07:07.2 4:27:44
347 FERCHAUD LIONEL C 18 10:32:22.8 4:52:59

Voir -> La Ventoux Beaume de Venise 2008 : Résultats du 102 km

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !