Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> 1000 Bosses 2006 : Le Classement du 139 kms (définitif)

ClassNomPrénom... Cat... C.Cat ... Temps
1 ROUX Nicolas D 1 3:47:35
2 OUGIER Nicolas D 2 3:53:39
3 ROUX Michel E 1 3:56:13
4 CHAVENT Roland D 3 3:56:15
5 MARCON Laurent D 4 3:56:18
6 JALIGOT Julien C 1 3:59:14
7 CHEYLAN Stéphane D 5 3:59:18
8 GRAUSER Damien D 6 3:59:22
9 CARRIERO Richard D 7 3:59:22
10 CHAPUIS Patrice D 8 3:59:23
11 GUILLERMAIN Jean-Rémi C 2 3:59:24
12 ROUX Jean-Pascal E 2 3:59:24
13 COURTHALIAC Denis D 9 3:59:27
14 BERTHOLLET Jean-Pierre D 10 3:59:29
15 MOVOT PIERRE C 3 3:59:30
16 GIGUET Pascal D 11 3:59:34
17 MESTRE Bruno D 12 3:59:35
18 FILIPPI Nicolas C 4 4:03:57
19 RODRIGUES Antonio E 3 4:04:31
20 BIRAULT Florian C 5 4:05:54
21 SARRET Daniel F 1 4:06:18
22 D’OLIVEIRA Felismino E 4 4:06:20
23 PREAUX Guillaume C 6 4:06:26
24 DESBRINI Cédric D 13 4:06:33
25 RUET Julien C 7 4:06:33
26 HOLIN Fabien D 14 4:06:37
27 JOLY Xavier D 15 4:06:43
28 LAINE Christophe D 16 4:06:48
29 ROCHE David D 17 4:06:53
30 LEVITE Gérard F 2 4:07:06
31 BERAUD Richard E 6 4:07:10
32 LANCELOT Michel E 5 4:07:10
33 FAURIE Eric D 18 4:07:11
34 KOLLY Bernard F 3 4:07:14
35 JOIRON Eric E 7 4:07:15
36 GRAUSER Florian C 8 4:07:15
37 FAVEERS-DUHAMEL William C 9 4:07:18
38 KILMAN ALAIN E 8 4:07:19
39 CHAMPALLE Pascal E 9 4:07:21
40 BADEL Philippe E 10 4:07:24
41 COQUARD Rémi C 10 4:08:07
42 STOYANOV Daniel E 11 4:08:38
43 PERRA Henri E 12 4:11:23
44 COTTIN Bernard D 19 4:12:04
45 DENIS Frédéric D 20 4:12:04
46 PEIXOTO Julio F 4 4:12:07
47 MATTRAY Thierry D 21 4:12:23
48 GERFEU Nicolas D 22 4:13:16
49 PAUTHIER David D 23 4:13:36
50 ROSSE JEAN FRANCOIS E 13 4:14:08
51 BARTHELEMY Jean-Claude D 24 4:14:47
52 MORATIN Stéphane C 11 4:14:48
53 COLLARD Christophe E 14 4:14:50
54 CARPENTIER Fabien C 12 4:14:51
55 BANTQUIN Frédéric C 13 4:14:53
56 NICOLL ED G 1 4:14:54
57 COLIN Hervé D 25 4:14:56
58 GOBET Nicolas D 26 4:14:56
59 FOURNIER Gilles D 27 4:15:01
60 BARBRY Eric D 28 4:15:29
61 GUERAUD Patrick D 29 4:15:29
62 TRAN HUU David D 30 4:16:04
63 NOEL Serge E 15 4:16:06
64 THIRY Frédéric D 31 4:16:12
65 AUPOIL Gérard E 16 4:16:14
66 AUBERGET Franck E 17 4:16:21
67 TALOBRE Didier D 32 4:16:22
68 LACOULINE Michel E 18 4:16:23
69 CHASTANET Lionel D 33 4:16:24
70 SABY LAURENT D 34 4:16:27
71 BERNARD Michel E 19 4:16:29
72 JANSSENS FREDERIC D 35 4:16:31
73 VIDELIER Philippe E 20 4:16:31
74 PETITPREZ Benoit C 14 4:16:33
75 DIBETTA François D 36 4:16:34
76 VIAL Jacques E 21 4:16:36
77 DA COSTA Manuel E 22 4:16:37
78 SAVATTE TONY E 23 4:16:38
79 GELEY Patrick E 24 4:16:39
80 MAZALLON Yves E 25 4:16:39
81 NOEL Frédéric E 26 4:16:40
82 TROUVE Dominique E 27 4:16:41
83 BAGGETTO Olivier E 28 4:16:42
84 PEILLON Jean-Noël F 5 4:16:47
85 BOTTINI Yves F 6 4:16:49
86 LUBESPERE Jean-François F 7 4:16:52
87 MAGNIEN Laurent C 15 4:16:53
88 LECRIVAIN Valéry D 37 4:16:55
89 BORDAZ Jean-Claude D 38 4:16:56
90 MOURGUES Renaud D 39 4:16:57
91 PETERMANN Laurent D 40 4:17:03
92 FRAISSINET Nicolas D 41 4:17:11
93 GALANTE MICHEL E 29 4:17:26
94 EDOUARD Mickaël C 16 4:17:29
95 COUDERETTE Thierry-Pierre E 30 4:20:42
96 PESSELON Gilles E 31 4:20:43
97 LEDIN Philippe D 42 4:20:49
98 RAFFIN LAURENT D 43 4:20:51
99 MEHU Jean-Philippe D 44 4:20:57
100 PICAUD Christian F 8 4:20:57
101 GAGNAIRE Patrice D 45 4:20:58
102 CHENU Armel F 9 4:21:03
103 MAGGUILI Jean-Luc D 46 4:21:03
104 VALLET GUILLAUME D 47 4:21:07
105 DUPUIS Serge F 10 4:21:08
106 JUILLARD Pascal E 32 4:21:35
107 VERGUET Vincent C 17 4:21:35
108 CARPENTIER Patrick E 33 4:21:55
109 TAURON Jean-Noël C 18 4:22:18
110 BOUCHERON Richard E 34 4:22:39
111 GARNIER Julien C 19 4:23:27
112 CHERPIN Jean-Claude D 48 4:23:29
113 LINOSSIER Fabien D 49 4:23:31
114 PRODANU Daniel F 11 4:23:44
115 GONCALVES Serge E 35 4:23:55
116 LAHEURTE Franck D 50 4:23:58
117 SPERY Franck E 36 4:24:00
118 FOURNIER Norbert E 37 4:24:01
119 DUHOMME Jeremy C 20 4:24:02
120 GRATALOUP HUGUES C 21 4:24:03
121 FRESNAIS Mathieu C 22 4:24:04
122 FORBES Alexander C 23 4:24:58
123 PERRIN Jean-Luc E 38 4:25:05
124 MARTEL THIERRY E 39 4:25:34
125 CLEYET-MAREL Ernest E 40 4:25:36
126 KAMARAD Lionel E 41 4:25:38
127 LEFEBVRE Julien D 51 4:25:38
128 MURTIN Eric E 42 4:25:41
129 AUBERGER Jacky G 2 4:25:43
130 BORMIDA Giovanni D 52 4:25:43
131 VITTE Jean-Louis E 43 4:25:44
132 PARIS Jean-Paul F 12 4:25:46
133 DELACROIX RAPHAEL E 44 4:25:48
134 TONIZZO FRANCIS E 45 4:25:50
135 BIRLOUEZ Jimmy D 53 4:25:53
136 QUIRION Yann D 54 4:25:55
137 TERRIER Philippe E 46 4:25:55
138 BOSSU Noël D 55 4:25:57
139 MOULINEAU Laurent D 56 4:25:59
140 ITIER Gilles D 57 4:26:00
141 BOU André E 47 4:26:03
142 PECHALLAT Pascal E 48 4:26:09
143 GAUTHIER Patrick D 58 4:26:10
144 GIRONDE Sylvain D 59 4:26:12
145 DURAND Brice D 60 4:26:13
146 REVIL-BAUDARD Lionel D 61 4:26:15
147 PEPINO Samuel D 62 4:27:26
148 BLANCHOZ Jean-Philippe E 49 4:27:47
149 HILAIRE Raphaël D 63 4:29:23
150 UVALLE Patrick E 50 4:29:31
151 QUILLET Bernard F 13 4:29:36
152 TANGUY Fabien D 64 4:30:01
153 COMBE Florent D 65 4:30:06
154 GIRIN Bernard F 14 4:30:06
155 MEUSNIER Thierry C 24 4:30:08
156 VIAL Anthony C 25 4:30:16
157 MERCIER Christian G 3 4:30:17
158 ALEX Christian E 51 4:30:22
159 BARRAS Serge E 52 4:30:27
160 MOREL Didier E 53 4:30:28
161 CHABERT Thierry E 54 4:30:29
162 MERCIER Bruno D 66 4:30:30
163 VASSOILLE Alain D 67 4:30:30
164 STUTZ Jean-Claude G 4 4:30:32
165 HURTER Jean-Michel F 15 4:30:40
166 BONIFACE Brett C 26 4:31:14
167 TROUVE LAURENT E 55 4:31:33
168 MONTARD Denis D 68 4:32:06
169 MONTARD Gérard G 5 4:32:10
170 NAVARRO Christian E 56 4:32:14
171 VEYRAC Gérard F 16 4:32:18
172 SARTORI Gilles E 57 4:33:05
173 DOCQUOIS Franck D 69 4:33:12
174 CHAUVETEAU Franck D 70 4:33:16
175 VALENCHON Franck D 71 4:33:18
176 GUILLEMIN Stéphane D 72 4:33:26
177 DEGRANDCOURT Christophe E 58 4:33:31
178 PETILLAT Eric E 59 4:33:31
179 PLISSONNIER Marc D 73 4:33:37
180 FARET Patrick E 60 4:33:37
181 DUCHAMP Norbert E 61 4:33:43
182 VACHON GILLES F 17 4:33:53
183 LANCON PATRICK E 62 4:34:24
184 DUPRAS DOMINIQUE E 63 4:34:28
185 GODON Bruno E 64 4:34:48
186 AUBERT Jérôme D 74 4:34:51
187 SIMONOT Christophe D 75 4:34:51
188 LEMOINE Cédric C 27 4:34:54
189 BERENGUER Yvan D 76 4:34:56
190 SIMEON Erick E 65 4:34:58
191 VAN RHYN Rudolph E 66 4:35:02
192 ROUSSEL Nicolas D 77 4:35:05
193 KASSER Paul E 67 4:35:10
194 DIAZ Gilles C 28 4:35:31
195 DEPLECHIN Philippe E 68 4:35:50
196 CONTRINO JACQUES G 6 4:35:52
197 ZAJAC Pierre E 69 4:35:56
198 BOULIN Olivier E 70 4:36:03
199 BEGOV KEVIN C 29 4:36:13
200 DUMONT Gervais F 18 4:36:15
201 GUIGONNAND Gérard F 19 4:36:17
202 REY Mathieu C 30 4:36:18
203 FLEURIER Marc E 71 4:36:20
204 RIAL René F 20 4:36:21
205 ALMERAS Jean-Marc E 72 4:36:23
206 MARTINIERE Thierry E 73 4:36:31
207 PAPON Michel G 7 4:36:38
208 DESOUTTER Thierry F 21 4:36:54
209 CREUZENET CLAUDE C 31 4:36:57
210 BORDAS Frédéric E 74 4:37:41
211 COULAUD Bruno D 78 4:37:43
212 VALLONE Daniel D 79 4:37:49
213 MAILLOT Bernard E 75 4:38:19
214 VERY Vincent C 32 4:38:19
215 MICHOT Denis F 22 4:38:29
216 LHUILLIER Philippe E 76 4:38:34
217 LESAGE Philippe E 77 4:38:46
218 PERRAT Jean-Charles E 78 4:38:46
219 TARTAVEZ Jean-Philippe D 80 4:38:47
220 ECHALLIER Fabrice D 81 4:38:56
221 PRADIER Philippe D 82 4:39:07
222 VALENTIN Jean-Marc E 79 4:39:08
223 GOPOIS Gérard F 23 4:39:15
224 RICHARD Emmanuel D 83 4:39:16
225 OUATELI Mohamed E 80 4:39:17
226 COLLINS Ian D 84 4:39:22
227 BOSSET Alain E 81 4:39:26
228 JEANDEL Francis G 8 4:39:28
229 DREUX Thierry E 82 4:39:30
230 OUILLON Jean-Bruno F 24 4:39:32
231 BOULZAT Gérard D 85 4:39:34
232 BIZZARI Christian C 33 4:39:36
233 COLOMBIER David D 86 4:39:56
234 FELIX Olivier D 87 4:39:59
235 THOMAS Thierry E 83 4:40:12
236 BACO Joan-Manuel D 88 4:40:16
237 BENTIVEGNA Didier E 84 4:40:20
238 MOTSCHWILLER Yan D 89 4:40:21
239 FRAISSE Dominique E 85 4:40:22
240 MARNEFFE Xavier F 25 4:40:23
241 GUILLET Laurent E 86 4:40:24
242 GAILLARD GILBERT E 87 4:40:24
243 MAILLON Gérard F 26 4:40:24
244 DERRE Jean F 27 4:40:26
245 VERDOYA Jean-Louis E 88 4:40:26
246 RABEYRIN Philippe D 90 4:40:28
247 CELLUPICA Romain D 91 4:40:29
248 SOMA Thierry E 89 4:40:30
249 VINCENT Hervé D 92 4:40:32
250 JACOMINO Yann D 93 4:40:33
251 BILLON Christian E 90 4:40:36
252 PEREZ Jean-Marie F 28 4:40:36
253 PUICERCUS José F 29 4:40:38
254 SIMONOT Vincent D 94 4:40:50
255 MAINY Florent C 34 4:40:53
256 OMNES Patrick E 91 4:40:53
257 ANDRE William D 95 4:40:58
258 RUEDIN Xavier E 92 4:41:34
259 LOPEZ Frédéric E 93 4:42:26
260 BURGAIN Pascal E 94 4:42:30
261 FIATTE Pierre D 96 4:42:33
262 BOURREAU Pascal E 95 4:42:57
263 DUVILLARD Jean-Luc E 96 4:43:37
264 CHATAIN Luc E 97 4:43:39
265 PONCET GERARD D 97 4:43:55
266 VICAT Lionel D 98 4:44:05
267 BAJARD Patrick F 30 4:44:09
268 COUTANCEAU Philippe E 98 4:44:12
269 DUBOIS JEAN YVES F 31 4:44:15
270 LACAILLE Stéphane E 99 4:44:15
271 FRESSE Benoit D 99 4:44:21
272 GUERIN Jean-Pierre F 32 4:44:26
273 COSSOUL JEAN PIERRE E 100 4:44:41
274 MARCONNET Patrice D 100 4:44:56
275 CORDIER Vincent D 101 4:44:58
276 TRAVERSINO Yves F 33 4:45:03
277 TURLAN Gérard F 34 4:45:09
278 GERARD Dominique B 1 4:45:12
279 GOBEAUT Fabrice E 101 4:45:13
280 BERNARD Patrice E 102 4:45:18
281 BRETON Eric F 35 4:45:31
282 SOMMELIER Hervé D 102 4:45:35
283 TILLIEZ Christian F 36 4:46:14
284 BESSON OLIVIER D 103 4:46:20
285 PERRIN Jean F 37 4:46:22
286 GONNET THIERRY E 103 4:46:23
287 LABROSSE Pierre D 104 4:46:28
288 JUNIQUE Laurent E 104 4:46:29
289 BOURCET OLIVIER D 105 4:46:33
290 NOVELLI Olivier E 105 4:46:36
291 NIZET Louis G 9 4:46:46
292 LAFFONT Marc E 106 4:47:07
293 BOCHARD Gérard F 38 4:47:58
294 BONNEFOY Claude F 39 4:48:19
295 LASSARA Alain F 40 4:49:25
296 ORCET Pascal E 107 4:49:28
297 PASSAL Christian E 108 4:49:29
298 LAUGRA REGIS D 106 4:49:30
299 RAVEL JEAN D 107 4:49:32
300 VACHER Alain E 109 4:49:36
301 FERNANDEZ Frédéric D 108 4:49:40
302 LEBEAUPIN Sophie A 1 4:49:42
303 FILIPPINO Eric E 110 4:50:10
304 JAUDAUX Eric E 111 4:50:16
305 RASPAIL Christophe E 112 4:50:18
306 CHAZOTTIER Damien D 109 4:50:26
307 MARTHINET Daniel F 41 4:50:33
308 COUDERT Serge E 113 4:50:37
309 BARTLET Philippe E 114 4:50:41
310 PAGNIEZ Dominique E 115 4:50:48
311 RIGONI Antoinette B 2 4:50:51
312 ROUSSEL Jean-Pierre E 116 4:50:55
313 GAILLARD Jean-Michel E 117 4:50:58
314 GODET Richard F 42 4:51:28
315 MASSE Patrick F 43 4:51:28
316 CIGOLOTTI Michel E 118 4:51:45
317 BOURGEY Loïc D 110 4:51:46
318 LEDIN Gilles D 111 4:51:50
319 BIRNEY Martin F 44 4:52:01
320 ORIOU Vincent D 112 4:52:01
321 DUBOUIS Hervé D 113 4:52:04
322 AUDEVAL William F 45 4:52:07
323 PIOT Christophe D 114 4:52:10
324 LIGNIER Benoit D 115 4:52:14
325 TACHON Jacky F 46 4:52:20
326 NEVEU Jean-Marc E 119 4:52:31
327 HAMARD Pascal D 116 4:52:36
328 PIWOWARCZYK Wenceslas C 35 4:52:38
329 DHONDT Frédéric C 36 4:52:41
330 COCQUEMPOT Matthieu C 37 4:52:44
331 COCHARD Philippe E 120 4:52:48
332 MAGUIRE Marcus D 117 4:52:59
333 BOILLON CATHERINE B 3 4:53:28
334 BOILLON MARCEL E 121 4:53:41
335 ZYBURA Georges E 122 4:53:43
336 GIRAUD Eric E 123 4:53:47
337 BONHOMME ANDRE E 124 4:53:48
338 FREDDO Hervé C 38 4:53:49
339 BALOUZAT Pascal E 125 4:54:59
340 BLETTERY Eric C 39 4:55:00
341 HERMAND Pierre G 10 4:55:02
342 MEDJEDOUB Kamel G 11 4:55:02
343 JEAN DIT PANEL William F 47 4:55:06
344 DUCREUX Gérard F 48 4:55:07
345 FORLINI Bruno D 118 4:55:08
346 DECHAVANNE YVES F 49 4:55:10
347 PERRIER PATRICK E 126 4:55:11
348 GAREL Philippe E 127 4:55:11
349 JIMENEZ Noël F 50 4:55:29
350 GONZALEZ ATONIO F 51 4:55:33
351 BLONDIAUX Christophe E 128 4:55:36
352 FRESSE Lucas C 40 4:55:37
353 OBI Patrick F 52 4:55:46
354 ROBEQUAIN Benoit D 119 4:56:29
355 HOBBS Lionel F 53 4:56:33
356 HOME JEAN CLAUDE F 54 4:56:49
357 PANAY AURELIEN C 41 4:56:56
358 DUARTE PEDRO E 129 4:57:47
359 COURTEIX Olivier D 120 4:57:51
360 BOURGOGNE Rémy F 55 4:58:25
361 UMBERT Bruce D 121 4:58:46
362 BOUILLET Pierre F 56 4:58:55
363 MARGUIN JEAN MICHEL E 130 4:59:00
364 MICHEL JEAN MARC D 122 4:59:01
365 LADAVIERE PHILIPPE D 123 4:59:17
366 BOBIN Marc E 131 4:59:22
367 BERNAGAUD Cyrille D 124 4:59:25
368 LACHAVE Bruno D 125 4:59:29
369 PEROUSE DE MONTCLOS Fabien C 42 4:59:30
370 PINGUET Guillaume C 43 4:59:32
371 DELOMIER Philippe D 126 4:59:36
372 GUNTHER Gilles E 132 4:59:37
373 AUVITU Laurent D 127 4:59:43
374 REYMOND Guy G 12 4:59:48
375 BESSOT Didier E 133 4:59:51
376 GALLO Monique B 4 4:59:53
377 HOSTERT LAURENT D 128 4:59:55
378 DEMORE Jean-Pierre E 134 4:59:56
379 BUSCAYLET Philippe E 135 5:00:26
380 PUYAL Patrick E 136 5:00:30
381 ROCHEDY Thierry E 137 5:00:48
382 ROUFFIAC Didier E 138 5:00:51
383 LACOSTE Jean-Luc E 139 5:01:02
384 GIRARD Claude E 140 5:01:06
385 GARON Philippe D 129 5:01:08
386 BELTRANO Serge E 141 5:01:23
387 CARLOD JEROME E 142 5:01:58
388 ROUS Emmanuel C 44 5:02:00
389 PREAUD Robert F 57 5:02:07
390 COUTANCEAU Olivier E 143 5:02:08
391 POTIER Patrick E 144 5:02:10
392 TERVILLE Daniel F 58 5:02:13
393 SUPLY Guillaume D 130 5:02:14
394 MACAGNINO Patrick E 145 5:02:19
395 CAPOROSSI Laurent D 131 5:02:23
396 LORRAIN Gérard E 146 5:02:27
397 KATZ David D 132 5:02:42
398 DRIGEARD Jacques F 59 5:03:35
399 MARTINEAU Didier D 133 5:03:55
400 CONDEMINE Raymond E 147 5:03:59
401 SANTOS Henri D 134 5:04:02
402 TRIVIDIC Gérard F 60 5:04:18
403 ROSSIGNEUX Xavier C 45 5:04:33
404 MONVILLE Hugues E 148 5:04:37
405 CASTELLE Jérôme C 46 5:04:39
406 BOUDRAS Alain F 61 5:04:42
407 OSWALD James E 149 5:04:42
408 VILLACAMPA Philippe F 62 5:04:45
409 BREDILLET Philippe E 150 5:04:49
410 ENTZ Dominique E 151 5:04:52
411 LEJEUNE Régis F 63 5:04:55
412 SEVE Bruno E 152 5:04:56
413 ROLLAND RAYMOND F 64 5:04:59
414 KIEFFER Jean-François E 153 5:05:00
415 ANSELME DOMINIQUE D 135 5:05:54
416 CATOLINO THIERRY E 154 5:06:00
417 PERCHERON Eric E 155 5:06:06
418 MALLEN Richard D 136 5:07:09
419 DUQUESNE Denis E 156 5:07:57
420 CINI-HARRIS Chantal B 5 5:08:02
421 ANDERBOUHR Cyrille E 157 5:08:06
422 KIFFEL Serge E 158 5:08:10
423 DA-SILVA Georges C 47 5:08:13
424 DA-SILVA Manuel D 137 5:08:22
425 ROUY ALAIN E 159 5:08:35
426 TROUSSIER William E 160 5:08:36
427 VERNET Joël D 138 5:09:03
428 LEDAC Pierre D 139 5:09:57
429 PETITJEAN Christophe D 140 5:10:40
430 TOSI Christian F 65 5:10:40
431 BORGAZZI ROLAND F 66 5:10:42
432 FIERRO Michel E 161 5:10:42
433 BOUTEYRE Jean-Luc E 162 5:10:46
434 LEVEL Stéphane E 163 5:11:54
435 CATTEAU François D 141 5:11:56
436 AUPOIL Daniel E 164 5:11:58
437 QUINTILLA JOSE C 48 5:12:00
438 BOUZEREAU Thierry E 165 5:12:01
439 VERGNERES Pierre F 67 5:12:04
440 MASSON Yves E 166 5:12:09
441 DUCHENE Olivier E 167 5:12:10
442 FUMEAU Lionel E 168 5:12:12
443 SPRUTTA Daniel G 13 5:12:14
444 MINICILLO Mauro D 142 5:12:34
445 PIRES Emmanuel E 169 5:12:35
446 BOLUSSET Frédéric D 143 5:12:40
447 MALCOIFFE Frédéric E 170 5:12:42
448 DARIN Benoit E 171 5:12:44
449 GODEL Sébastien D 144 5:12:45
450 GENTY Jean-François E 172 5:12:50
451 DANIEL Gérard F 68 5:12:53
452 LE TOUZE Benoit F 69 5:12:59
453 MOULINEAU Claude F 70 5:13:39
454 LEFAURE Paul E 173 5:14:27
455 BERTHOD Stéphane D 145 5:14:50
456 ORTILLEZ Patrick F 71 5:15:15
457 RAVAUX DAMIEN D 146 5:15:19
458 DEMACEDO David D 147 5:15:22
459 ROCHEDY Christophe F 72 5:15:27
460 DEFRAIN Jacky E 174 5:15:27
461 LEGRAND Alain E 175 5:15:31
462 TANGUY Yvon F 73 5:15:34
463 HATIN Corinne A 2 5:15:35
464 PEYRARD Gilles E 176 5:15:36
465 BEAUGENDRE Pierre F 74 5:15:46
466 BREZIAT Bernard F 75 5:16:11
467 PRADEL Stéphane D 148 5:17:25
468 DELLATORRE FREDERIC D 149 5:17:25
469 CABESTRERO Richard D 150 5:17:27
470 BOURRAT Michel F 76 5:17:32
471 CESARE NORBERT F 77 5:17:35
472 BOULISSET Jacques F 78 5:19:42
473 MEIRA Léonard E 177 5:19:49
474 DUVOY ARNAUD D 151 5:19:50
475 JULES Pierre-Emmanuel D 152 5:19:53
476 MAT Jacques F 79 5:19:57
477 ALARCON Denis D 153 5:19:59
478 TAUBERT Lars D 154 5:20:07
479 BAZIN Bernard F 80 5:20:48
480 FESQUET Laurent D 155 5:20:53
481 CHAMPALLE Christèle A 3 5:21:48
482 MOUILLARD Philippe F 81 5:23:02
483 BUKOWSKI Nicholas E 178 5:24:09
484 RIDEAU Fabien D 156 5:25:28
485 ROBBE Christian D 157 5:25:56
486 SALVADORI NADINE B 6 5:25:59
487 DALGOBBO Philippe D 158 5:25:59
488 HEYWOOD Daniel C 49 5:26:29
489 SEIGNEZ Florent E 179 5:26:32
490 MAGENTIE David C 50 5:26:35
491 COLPO René F 82 5:27:19
492 DEVILLE Alain E 180 5:28:12
493 TOBOUL-KENNEL Michel E 181 5:28:18
494 LABOCH Jérôme D 159 5:28:28
495 SEIGNEZ Christophe E 182 5:29:20
496 PLAUT Georges G 14 5:29:24
497 HEYMANNS Guido E 183 5:29:29
498 THIROT Eric D 160 5:29:31
499 FOUOCO JEAN F 83 5:29:34
500 FLEURY Emmanuel D 161 5:30:45
501 BOUCHERIE Thierry E 184 5:30:59
502 LIOGIER CLAUDE F 84 5:31:29
503 FARIBAULT Michel F 85 5:31:32
504 THEVOT Jean-Claude G 15 5:31:33
505 PAGOT Alain F 86 5:33:30
506 GUINOT Claude F 87 5:33:34
507 LAUNAY FRANCOIS F 88 5:33:52
508 ANDRE Jacques F 89 5:34:17
509 PAILLARD PHILIPPE D 162 5:34:42
510 PAUL Lionel E 185 5:35:03
511 SCHARBARG Loïc E 186 5:35:23
512 LAUGEROTTE François F 90 5:35:46
513 ESTRADA Charles F 91 5:37:24
514 PLOTTON Guy F 92 5:37:28
515 VIALLA LAURENT E 187 5:39:14
516 SAUTEREAU Franck E 188 5:39:16
517 MONNOT Damien D 163 5:39:16
518 FERRIER MICHEL E 189 5:39:17
519 PRADEL Sébastien C 51 5:40:37
520 NICOLAFRANCESCO Roland F 93 5:40:39
521 BOILLAUD Pascal E 190 5:40:59
522 HUSSON Jean-Paul F 94 5:41:06
523 COLSON Sébastien D 164 5:41:10
524 BLANC Pierre F 95 5:41:14
525 LINDE Martin D 165 5:42:09
526 CAROLIN Brian F 96 5:42:10
527 LAMULLE Jérôme C 52 5:42:20
528 HJIOUED AHMED F 97 5:46:35
529 CHEVAL Jean-Pierre F 98 5:47:16
530 DECOLOGNE LUC E 191 5:47:17
531 VAN VOORHTUYSEN THIERRY E 192 5:47:35
532 PATOUILLARD Daniel E 193 5:47:39
533 CHAZOTTIER Philippe E 194 5:48:09
534 ROSSET Joël F 99 5:50:38
535 DE SOUSA Fernand E 195 5:51:56
536 PAUWELS Marcel G 16 5:54:06
537 SIMONOT LAURENT D 166 5:54:10
538 ASTORINO Philippe D 167 5:55:42
539 BOURJON Jean-Paul E 196 5:55:48
540 GRAS Jean-Paul E 197 5:56:40
541 AUBERGET Sandrine B 7 6:01:14
542 MARS Jean-Luc E 198 6:02:24
543 JANNIN CEDRIC C 53 6:03:15
544 ROUSSEL Nicolas D 168 6:04:13
545 LECLERC Jean-Louis G 17 6:04:47
546 ROSENTHAL SACHA D 169 6:06:12
547 BELISSENT Marc D 170 6:07:00
548 CARTIER Denis E 199 6:08:50
549 LOISON Jean-François E 200 6:09:18
550 ANNEQUIN Jean-Philippe D 171 6:09:19
551 BONNIN Guillaume C 54 6:14:17
552 REUNGEOT Alain F 100 6:17:00
553 BACOU Yves F 101 6:17:35
554 COTHENET Marc F 102 6:18:04
555 MAZZOCUT Sylvain D 172 6:19:23
556 ROIG Stéphane D 173 6:19:26
557 LAFFONT ANNE B 8 6:21:20
558 DUCLY Gratien F 103 6:23:39
559 DESNIER Annie B 9 6:36:06
560 DELTOUR Luc E 201 6:36:10
561 CLOUZET Bernard F 104 6:36:11
562 CLOUZET Jean-François C 55 6:36:13
563 JANET Daniel F 105 6:51:26
564 COLIN Eddy D 174 6:54:03
565 QUIGNETTE Laurent C 56 7:00:55

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!