Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> Les 22 équipes et 198 coureurs en lice


ACQUA & SAPONE-CAFFE’ MOKAMBO
- 1 GARZELLI Stefano 1973 ITA
- 2 ANDRIOTTO Dario 1972 ITA
- 3 CODOL Massimo 1973 ITA
- 4 DONATI Alessandro 1979 ITA
- 5 FAILLI Francesco 1983 ITA
- 6 MARZOLI Ruggero 1976 ITA
- 7 MASCIARELLI Andrea 1982 ITA
- 8 MASCIARELLI Francesco 1986 ITA
- 9 PALUMBO Giuseppe 1975 ITA

AG2R LA MONDIALE
- 11 VALJAVEC Tadej 1977 SLO
- 12 EFIMKIN Alexander 1981 RUS
- 13 HINAULT Sébastien 1974 FRA
- 14 KRIVTSOV Yuriy 1979 UKR
- 15 LOUBET Julien 1985 FRA
- 16 DION Renaud 1978 MDA
- 17 SENAC Jean Charles 1985 FRA
- 18 SONNERY Blaise 1985 FRA
- 19 BONNAFOND Guillaume 1987 FRA

ASTANA
- 21 ARMSTRONG Lance 1971 USA
- 22 BRAJKOVIC Janez 1983 SLO
- 23 HORNER Christopher 1971 USA
- 24 LEIPHEIMER Levi 1973 USA
- 25 MORABITO Steve 1983 SUI
- 26 NAVARRO GARCIA Daniel 1983 ESP
- 27 POPOVYCH Yaroslav 1980 UKR
- 28 RUBIERA VIGIL José Luis 1973 ESP
- 29 ZEITS Andrey 1986 KAZ

BARLOWORLD
- 31 SOLER HERNANDEZ Juan M. 1983 COL
- 32 AUGUSTYN John Lee 1986 RSA
- 33 BELLOTTI Francesco 1979 ITA
- 34 CACCIA Diego 1981 ITA
- 35 CARDENAS RAVALO Felix Rafael 1972 COL
- 36 CHEULA Giampaolo 1979 ITA
- 37 FROOME Christopher 1985 KEN
- 38 HUNTER Robert 1977 RSA
- 39 LONGO BORGHINI Paolo 1980 ITA

BBOX BOUYGUES TELECOM
- 41 BELGY Julien 1983 FRA
- 42 CHAINEL Steve 1983 FRA
- 43 GENE Yohann 1981 FRA
- 44 HADDOU Said 1982 FRA
- 45 LE FLOCH Guillaume 1984 FRA
- 46 SOKOLOV Evgeny 1984 RUS
- 47 SPRICK Matthieu 1981 FRA
- 48 TSCHOPP Johann 1982 SUI
- 49 VOECKLER Thomas 1979 FRA

CAISSE D’EPARGNE
- 51 ARROYO DURAN David 1980 ESP
- 52 JEANNESSON Arnold 1986 FRA
- 53 KIRYIENKA Vasil 1981 BLR
- 54 LASTRAS GARCIA Pablo 1976 ESP
- 55 LOPEZ GARCIA David 1981 ESP
- 56 PEREZ SANCHEZ Francisco 1978 ESP
- 57 PERGET Mathieu 1984 FRA
- 58 RODRIGUEZ OLIVER Joaquin 1979 ESP
- 59 CHARTEAU Anthony 1979 FRA

CERVELO TEST TEAM
- 61 SASTRE CANDIL Carlos 1975 ESP
- 62 DEIGNAN Philip 1983 IRL
- 63 GERRANS Simon 1980 AUS
- 64 GUSTOV Volodymir 1977 UKR
- 65 HUNT Jeremy 1974 GBR
- 66 KING Edward 1983 USA
- 67 KONOVALOVAS Ignatas 1985 LTU
- 68 LLOYD Daniel 1980 GBR
- 69 PAUWELS Serge 1983 BEL

FUJI-SERVETTO
- 71 CAMANO ORTUZAR Iker 1979 ESP
- 72 CAPECCHI Eros 1986 ITA
- 73 VIGANO Davide 1984 ITA
- 74 GOMEZ GOMEZ Angel 1981 ESP
- 75 DEL NERO MONTES Jesus 1982 ESP
- 76 GONZALEZ BAEZA Hector 1986 ESP
- 77 FERNANDEZ RAMOS Alberto 1984 ESP
- 78 KESSIAKOFF Fredrik 1980 SWE
- 79 SERRANO GONZALEZ Ricardo 1978 ESP

GARMIN-SLIPSTREAM
- 81 DANIELSON Tom 1978 USA
- 82 DEAN Julian 1975 NZL
- 83 FARRAR Tyler 1984 USA
- 84 MEYER Cameron 1988 AUS
- 85 MILLAR David 1977 GBR
- 86 PATE Danny 1979 USA
- 87 VANDEVELDE Christian 1976 USA
- 88 WIGGINS Bradley 1980 GBR
- 89 ZABRISKIE David 1979 USA

ISD
- 91 VISCONTI Giovanni 1983 ITA
- 92 GATTO Oscar 1985 ITA
- 93 CIONI Dario David 1974 ITA
- 94 STANNARD Ian 1987 GBR
- 95 GRIVKO Andriy 1983 UKR
- 96 GRABOVSKYY Dmytro 1985 UKR
- 97 HUZARSKI Bartosz 1980 POL
- 98 SCARSELLI Leonardo 1975 ITA
- 99 PIDGORNYY Ruslan 1977 UKR

LAMPRE-NGC
- 101 CUNEGO Damiano 1981 ITA
- 102 BONO Matteo 1983 ITA
- 103 BRUSEGHIN Marzio 1974 ITA
- 104 DA DALTO Mauro 1981 ITA
- 105 GASPAROTTO Enrico 1982 ITA
- 106 GAVAZZI Francesco 1984 ITA
- 107 MARZANO Marco 1980 ITA
- 108 MORI Manuele 1980 ITA
- 109 TIRALONGO Paolo 1977 ITA

LIQUIGAS
- 111 BASSO Ivan 1977 ITA
- 112 AGNOLI Valerio 1985 ITA
- 113 CARLSTRÖM Kjell 1976 FIN
- 114 MIHOLJEVIC Vladimir 1974 CRO
- 115 PELLIZOTTI Franco 1978 ITA
- 116 QUINZIATO Manuel 1979 ITA
- 117 STANGELJ Gorazd 1973 SLO
- 118 SZMYD Sylvester 1978 POL
- 119 VANOTTI Alessandro 1980 ITA

LPR BRAKES-FARNESE VINI
- 121 DI LUCA Danilo 1976 ITA
- 122 BOSISIO Gabriele 1980 ITA
- 123 CHIARINI Riccardo 1984 ITA
- 124 ERMETI Giairo 1981 ITA
- 125 GOLCER Jure 1977 SLO
- 126 MONTAGUTI Matteo 1984 ITA
- 127 PETACCHI Alessandro 1974 ITA
- 128 PIETROPOLLI Daniele 1980 ITA
- 129 SPEZIALETTI Alessandro 1975 ITA

QUICKSTEP
- 131 DAVIS Allan 1980 AUS
- 132 CATALDO Dario 1985 ITA
- 133 DEVENYNS Dries 1983 BEL
- 134 ENGELS Addy 1977 NED
- 135 FACCI Mauro 1982 ITA
- 136 REDA Francesco 1982 ITA
- 137 HULSMANS Kevin 1978 BEL
- 138 SEELDRAYERS Kevin 1986 BEL
- 139 MALACARNE Davide 1987 ITA

RABOBANK
- 141 MENCHOV Denis 1978 RUS
- 142 ARDILA CANO Mauricio Alberto 1979 COL
- 143 TEN DAM Laurens 1980 NED
- 144 VAN EMDEN Jos 1985 NED
- 145 DE GROOT Bram 1974 NED
- 146 HORRILLO MUNOZ Pedro 1974 ESP
- 147 KOZONTCHUK Dmitry 1984 RUS
- 148 STAMSNIJDER Tom 1985 NED
- 149 TJALLINGII Maarten 1977 NED

S.DIQUIGIOVANNI-ANDRONI GIOC
- 151 SIMONI Gilberto 1971 ITA
- 152 BERTAGNOLLI Leonardo 1978 ITA
- 153 SCARPONI Michele 1979 ITA
- 154 BERTOLINI Alessandro 1971 ITA
- 155 SERPA PEREZ Jose Rodolfo 1979 COL
- 156 BERTOGLIATI Rubens 1979 SUI
- 157 DE BONIS Francesco 1982 ITA
- 158 OCHOA Carlos José 1980 VEN
- 159 RODRIGUEZ Jackson 1985 VEN

SILENCE-LOTTO
- 161 BRANDT Christophe 1977 BEL
- 162 DE GREEF Francis 1985 BEL
- 163 DOCKX Bart 1981 BEL
- 164 GILBERT Philippe 1982 BEL
- 165 JACOBS Pieter 1986 BEL
- 166 LJUNGBLAD Jonas 1979 SWE
- 167 KAISEN Olivier 1983 BEL
- 168 VANENDERT Jelle 1985 BEL
- 169 WEGELIUS Charles 1978 GBR

TEAM COLUMBIA-HIGH ROAD
- 171 BARRY Michael 1975 CAN
- 172 BOASSON HAGEN Edvald 1987 NOR
- 173 CAVENDISH Mark 1986 GBR
- 174 LÖVKVIST Thomas 1984 SWE
- 175 PINOTTI Marco 1976 ITA
- 176 POSSONI Morris 1984 ITA
- 177 RENSHAW Mark 1982 AUS
- 178 ROGERS Michael 1979 AUS
- 179 SIUTSOU Kanstantsin 1982 BLR

TEAM KATUSHA
- 181 POZZATO Filippo 1981 ITA
- 182 BRUTT Pavel 1982 RUS
- 183 ESKOV Nikita 1983 RUS
- 184 IGNATIEV Mikhail 1985 RUS
- 185 KLIMOV Serguei 1980 RUS
- 186 MAZZANTI Luca 1974 ITA
- 187 PETROV Evgeni 1978 RUS
- 188 SEROV Alexander 1982 RUS
- 189 SWIFT Ben 1987 GBR

TEAM MILRAM
- 191 BARLA Luca 1987 ITA
- 192 FÖRSTER Robert 1978 GER
- 193 FOTHEN Markus 1981 GER
- 194 FOTHEN Thomas 1983 GER
- 195 MÜLLER Martin 1974 GER
- 196 ROHREGGER Thomas 1982 AUT
- 197 RUSS Matthias 1983 GER
- 198 SCHOLZ Ronny 1978 GER
- 199 SCHRÖDER Björn 1980 GER

TEAM SAXO BANK
- 201 CANCELLARA Fabian 1981 SUI
- 202 VOIGT Jens 1971 GER
- 203 LUND Anders 1985 DEN
- 204 MCCARTNEY Jason 1973 USA
- 205 HAEDO Juan José 1981 ARG
- 206 VAN GOOLEN Jurgen 1980 BEL
- 207 BAK Lars Ytting 1980 DEN
- 208 GOSS Matthew Harley 1986 AUS
- 209 KLOSTERGAARD LARSEN Kasper 1975 DEN

XACOBEO GALICIA
- 211 MARTINEZ ACEVEDO Serafin 1984 ESP
- 212 CESAR VELOSO Gustavo 1980 ESP
- 213 GARCIA DA PENA David 1979 ESP
- 214 ISAICHEV Vladimir 1986 RUS
- 215 RABUNAL RIOS Gonzalo 1984 ESP
- 216 FERNANDEZ CRUZ Delio 1986 ESP
- 217 MAYOZ ECHEVERRIA Iban 1981 ESP
- 218 GARCIA FERNANDEZ Marcos 1986 ESP
- 219 VORGANOV Eduard 1982 RUS



- Photos : Luigi Zoccola / Rolling Press !


suite par ici : Palmarès et statistiques


Auteur : Louis Jacquemet

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !