Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Luis Ocana 2008 ; Résultats du 100 km

ClassNom PrénomCat.C.c..Temps........Ecart....Moy....
1 SALVETAT MARYLINE Z1 1 02:40:00.37 0 37.49
2 FERNANDES FRED F 1 02:40:00.52 0 37.49
3 GENSOUS SAMUEL F 2 02:41:12.77 0:01:12 37.22
4 LAPORTE FAURET REGIS F 3 02:41:13.62 0:01:13 37.21
5 LABROUCHE STEPHAN F 4 02:41:13.70 0:01:13 37.21
6 OLMEDA JEAN G 1 02:41:14.13 0:01:14 37.21
7 SALLABERRY DIDIER F 5 02:41:14.20 0:01:14 37.21
8 ALCAZAR LUIS F 6 02:41:14.64 0:01:14 37.21
9 BEYRIE CYRILLE F 7 02:41:15.24 0:01:15 37.20
10 BLANQUEFORT EMILIE Z1 2 02:41:15.32 0:01:15 37.20
11 FORTABAT CHRISTOPHE F 8 02:41:15.54 0:01:15 37.20
12 FORCET SEBASTIEN F 9 02:41:15.72 0:01:15 37.20
13 JEULAND PASCALE Z1 3 02:41:15.97 0:01:15 37.20
14 LABEIFG FRANCK F 10 02:41:16.15 0:01:16 37.20
15 DUPRUILH REGIS F 11 02:41:16.19 0:01:16 37.20
16 CUADRADO ERIC G 2 02:41:16.43 0:01:16 37.20
17 GALIGNIER ANDRE G 3 02:41:16.69 0:01:16 37.20
18 VALLEE YANNICK F 12 02:41:17.32 0:01:17 37.20
19 BRIEUX GWENAEL F 13 02:41:17.36 0:01:17 37.20
20 DUBOURG SEBASTIEN F 14 02:41:17.70 0:01:17 37.20
21 BAZE FLORENT F 15 02:41:17.75 0:01:17 37.20
22 LESPIAUCQ MICKAEL F 16 02:41:19.44 0:01:19 37.19
23 COUTURIER PASCAL G 4 02:41:20.16 0:01:20 37.19
24 DUCOM THIERRY G 5 02:41:21.05 0:01:21 37.18
25 GRAFF PASCAL G 6 02:41:21.17 0:01:21 37.18
26 SAINT PE PHILIPPE G 7 02:41:21.18 0:01:21 37.18
27 NUNES JOSE G 8 02:41:22.34 0:01:22 37.18
28 LESPIAUCQ LAURENT F 17 02:41:22.43 0:01:22 37.18
29 DUBASQUE YANN F 18 02:41:22.59 0:01:22 37.18
30 LALANNE PIERRE G 9 02:41:22.64 0:01:22 37.18
31 DUBOUE MICHEL G 10 02:41:23.23 0:01:23 37.17
32 PEYROUTET JEROME F 19 02:41:23.88 0:01:23 37.17
33 DUCOS BRUNO G 11 02:41:25.21 0:01:25 37.17
34 LAGORCE REMI G 12 02:41:27.47 0:01:27 37.16
35 DURVELLE LAURENT F 20 02:41:36.41 0:01:36 37.12
36 VASSAL THIBAUT F 21 02:41:36.51 0:01:36 37.12
37 GARUERE PATRICE F 22 02:41:36.99 0:01:36 37.12
38 DIETTER ANTONY G 13 02:41:40.08 0:01:40 37.11
39 CABANNAC CYRIL F 23 02:42:13.46 0:02:13 36.98
40 RICARD JEAN LOUIS G 14 02:50:23.97 0:10:23 35.21
41 HARGUINDEGUY ARNAUD F 24 02:50:24.02 0:10:24 35.21
42 DEVERT MICHEL G 15 02:50:24.58 0:10:24 35.21
43 PANIZZON CHRISTIAN G 16 02:50:24.86 0:10:24 35.21
44 MONFOUGA GILLES F 25 02:50:26.50 0:10:26 35.20
45 TARTAS DOMINIQUE G 17 02:50:28.55 0:10:28 35.19
46 FALET BRIGITTE Z2 1 02:50:28.82 0:10:28 35.19
47 LEGLISE JEAN JACQUES G 18 02:50:29.51 0:10:29 35.19
48 ARRIUBERGE ALAIN G 19 02:50:29.91 0:10:29 35.19
49 LAPORTE NICOLAS F 26 02:50:31.57 0:10:31 35.18
50 BOULIN GUY G 20 02:50:32.27 0:10:32 35.18
51 AGUIRRE BENGOA CLAUDE G 21 02:50:33.93 0:10:33 35.18
52 BARRET FRED G 22 02:50:35.27 0:10:35 35.17
53 PERSILLON FREDERIC F 27 02:51:04.94 0:11:04 35.07
54 MONBLANC PASCAL G 23 02:51:43.01 0:11:43 34.94
55 AUPY BERNARD G 24 02:52:22.09 0:12:22 34.80
56 GAUDOU PASCAL F 28 02:52:25.97 0:12:25 34.79
57 HAU DIDIER F 29 02:52:26.14 0:12:26 34.79
58 LABAT DIDIER G 25 02:52:28.49 0:12:28 34.78
59 JEAN DANIEL G 26 02:52:29.18 0:12:29 34.78
60 KIEFER SOPHIE Z1 4 02:52:29.60 0:12:29 34.78
61 LAZARE ALAIN G 27 02:52:30.15 0:12:30 34.78
62 MOREAUX CHRISTIAN F 30 02:52:31.24 0:12:31 34.77
63 BOURGUIGNON PIERRE G 28 02:52:31.87 0:12:31 34.77
64 PEGOURIE JEAN MICHEL G 29 02:52:32.66 0:12:32 34.77
65 BLANQUEFORT DANIEL G 30 02:52:36.29 0:12:36 34.76
66 CALLEDE THIERRY F 31 02:53:28.27 0:13:28 34.58
67 MONFOUGA LILIAN F 32 02:53:28.73 0:13:28 34.58
68 LABATUT CHRISTIAN G 31 02:53:29.15 0:13:29 34.58
69 LARRUE CLAUDE G 32 02:53:29.76 0:13:29 34.58
70 MAES ALAIN G 33 02:53:30.78 0:13:30 34.58
71 PILOTTE PHILIPPE G 34 02:53:30.93 0:13:30 34.58
72 SAYSSAC DAVID F 33 02:53:30.97 0:13:30 34.58
73 ELOSEGUY BENOIT G 35 02:53:31.40 0:13:31 34.57
74 COCHONNEAU PATRICK F 34 02:53:31.50 0:13:31 34.57
75 MARTHOU NICOLAS F 35 02:53:31.83 0:13:31 34.57
76 CAMBET GERALD G 36 02:53:32.44 0:13:32 34.57
77 GAYON YANNICK F 36 02:53:32.88 0:13:32 34.57
78 BRIE JEAN CLAUDE G 37 02:53:33.03 0:13:33 34.57
79 UDABE ZUBIA JUAN MANUEL G 38 02:53:33.21 0:13:33 34.57
80 LAFFONT FRANCK F 37 02:53:33.57 0:13:33 34.57
81 MAYOL ROMAIN F 38 02:53:34.54 0:13:34 34.56
82 DOURTHE JEAN MICHEL G 39 02:53:35.71 0:13:35 34.56
83 BERTHELIN CHRISTOPHE G 40 02:53:36.08 0:13:36 34.56
84 GAUZERE PATRICK G 41 02:53:36.69 0:13:36 34.56
85 LAFOURCADE VINCENT G 42 02:53:37.77 0:13:37 34.55
86 DEFFRENNES DIMITRI G 43 02:53:38.28 0:13:38 34.55
87 BURLAT MANUEL F 39 02:53:38.66 0:13:38 34.55
88 MARCHES LAURENT F 40 02:53:39.97 0:13:39 34.55
89 DEBES ERIC G 44 02:53:40.72 0:13:40 34.54
90 SALANOUBAT JEAN PIERRE G 45 02:53:43.13 0:13:43 34.53
91 JOURDAN DAVID F 41 02:53:47.77 0:13:47 34.52
92 MORENO MARIANO G 46 02:54:21.88 0:14:21 34.41
93 LAGOUEYTE JACQUES G 47 02:55:57.57 0:15:57 34.10
94 JOSE MEIXEDO G 48 02:56:05.50 0:16:05 34.07
95 CAILLETA BERNARD G 49 02:59:25.93 0:19:25 33.44
96 BUCCID NORBERT G 50 02:59:26.77 0:19:26 33.43
97 LABADIE NICOLAS F 42 02:59:27.08 0:19:27 33.43
98 BRETTES JEAN LUC G 51 02:59:28.96 0:19:28 33.43
99 CARRERE ANDRE G 52 02:59:30.88 0:19:30 33.42
100 BRINJEAN SEBASTIEN F 43 02:59:35.95 0:19:35 33.41
101 DOYHAMBOURE OLIVIER F 44 03:01:18.28 0:21:18 33.09
102 CARTEGNIE HENRI G 53 03:01:18.94 0:21:18 33.09
103 CABANNAC ROGER G 54 03:01:20.10 0:21:20 33.08
104 MOIZO MICHEL G 55 03:01:20.61 0:21:20 33.08
105 MOUNREPAUX-COUSTAU ALAI G 56 03:01:22.31 0:21:22 33.08
106 VIBES FREDERIC F 45 03:01:25.32 0:21:25 33.07
107 DUPI JEAN CLAUDE G 57 03:01:34.70 0:21:34 33.04
108 MOQUETTE JEAN GUY G 58 03:01:49.38 0:21:49 33.00
109 GABASTON PATRICK G 59 03:01:51.18 0:21:51 32.99
110 METIER JEAN MARC F 46 03:02:07.21 0:22:07 32.94
111 COURBIN PHILIPPE G 60 03:02:12.93 0:22:12 32.93
112 SIMONEAU JEAN PAUL G 61 03:02:13.25 0:22:13 32.92
113 NAU FREDERIC F 47 03:02:13.33 0:22:13 32.92
114 DUPUY DIDIER F 48 03:02:13.64 0:22:13 32.92
115 LACAZE MICHEL G 62 03:02:13.79 0:22:13 32.92
116 LORTIE SERGE G 63 03:02:14.30 0:22:14 32.92
117 BARBIER JEAN MARIE G 64 03:02:14.64 0:22:14 32.92
118 MELON MICHEL G 65 03:02:15.14 0:22:15 32.92
119 BESSE GIL G 66 03:02:15.44 0:22:15 32.92
120 MESPLEDE GILBERT G 67 03:02:15.62 0:22:15 32.92
121 AROUXET ALAIN G 68 03:02:15.79 0:22:15 32.92
122 PULONG DANIEL G 69 03:02:16.38 0:22:16 32.91
123 ROGNON GERALD G 70 03:02:16.54 0:22:16 32.91
124 SARRADE ANDRE G 71 03:02:17.17 0:22:17 32.91
125 DUCOUSSO ARMAND G 72 03:02:17.27 0:22:17 32.91
126 LAMARQUE MICHEL G 73 03:02:18.38 0:22:18 32.91
127 LABARCHEDE JOEL G 74 03:02:18.49 0:22:18 32.91
128 VIORRAIN PHILIPPE G 75 03:02:18.82 0:22:18 32.91
129 GENOT GILBERT G 76 03:02:18.98 0:22:18 32.91
130 LEBEDEL DOMINIQUE G 77 03:02:20.42 0:22:20 32.90
131 DUPAU THIERRY G 78 03:02:21.32 0:22:21 32.90
132 MARIE AURELIE Z1 5 03:02:43.67 0:22:43 32.83
133 CAZEAUX ALAIN G 79 03:02:44.08 0:22:44 32.83
134 DUPRAT ALEX G 80 03:02:46.15 0:22:46 32.82
135 TROYON CATHERINE Z2 2 03:07:51.70 0:27:51 31.94
136 BECHER JEAN LOUIS G 81 03:10:48.92 0:30:48 31.44
137 DULUC JEAN LOUIS G 82 03:12:29.74 0:32:29 31.17
138 DEGACHE DENIS G 83 03:12:30.00 0:32:30 31.16
139 DUTHEN ALEXANDRE F 49 03:12:58.16 0:32:58 31.09
140 COMPANY JOSE G 84 03:13:01.72 0:33:01 31.08
141 LAMARQUE ROGER G 85 03:13:03.53 0:33:03 31.08
142 PINCHON N 14 G 86 03:13:20.06 0:33:20 31.03
143 MATHIOT JACQUES G 87 03:13:55.59 0:33:55 30.94
144 POSER MARC G 88 03:14:10.86 0:34:10 30.90
145 BANOS JEAN JACQUES G 89 03:14:11.54 0:34:11 30.89
146 LAMZEROLLES DAMIEN F 50 03:14:39.23 0:34:39 30.82
147 GARREAU THIERRY G 90 03:15:21.83 0:35:21 30.71
148 RIO POL G 91 03:16:08.16 0:36:08 30.59
149 FORSANS PHILIPPE F 51 03:16:43.23 0:36:43 30.50
150 LEDAUPHIN VALERIE Z1 6 03:16:54.96 0:36:54 30.47
151 BOULEGUE JEAN PAUL G 92 03:16:55.25 0:36:55 30.46
152 ROUYE FRANCIS G 93 03:16:55.85 0:36:55 30.46
153 HAGNET OLIVIER F 52 03:16:55.98 0:36:55 30.46
154 DUROU JEAN MARIE G 94 03:17:07.14 0:37:07 30.43
155 BOULAIS JACQUES G 95 03:17:07.85 0:37:07 30.43
156 CRESTE SEBASTIEN F 53 03:17:09.09 0:37:09 30.43
157 MANO THIERRY G 96 03:17:10.73 0:37:10 30.43
158 GONZALEZ JOSE G 97 03:17:11.57 0:37:11 30.42
159 DROUET FRANCK G 98 03:17:12.01 0:37:12 30.42
160 LESTERLOU ALBERT G 99 03:17:12.58 0:37:12 30.42
161 LALOUBERE JEAN MICHEL G 100 03:17:14.83 0:37:14 30.42
162 CASTAINGTS CHRISTIAN G 101 03:17:16.20 0:37:16 30.41
163 LESSITER MORMAN G 102 03:17:16.44 0:37:16 30.41
164 LOBELLO PHILIPPE G 103 03:17:17.87 0:37:17 30.41
165 PICHEVIN ALAIN G 104 03:17:29.33 0:37:29 30.38
166 LEFEBVRE MICHEL G 105 03:17:29.58 0:37:29 30.38
167 ERBISTI ROBERT G 106 03:18:47.39 0:38:47 30.18
168 BLANCHARD PATRICK G 107 03:19:49.55 0:39:49 30.02
169 LACOUTURE JEAN MARC G 108 03:19:50.59 0:39:50 30.02
170 MAYOL FABRICE G 109 03:20:00.38 0:40:00 29.99
171 ROY CHRISTIAN G 110 03:20:00.57 0:40:00 29.99
172 LABAT JEAN LUC G 111 03:20:08.67 0:40:08 29.98
173 SAINT GUILHEM JEAN CLAU G 112 03:20:38.12 0:40:38 29.90
174 DUBOUA PHILIPPE G 113 03:22:43.02 0:42:43 29.59
175 MOISAND REMY F 54 03:24:06.34 0:44:06 29.39
176 NOLLE MARTIAL F 55 03:24:06.47 0:44:06 29.39
177 RIERA NORBERT G 114 03:24:06.69 0:44:06 29.39
178 BIDAUD JEAN MICHEL G 115 03:24:26.20 0:44:26 29.34
179 DULAN JEAN G 116 03:24:44.72 0:44:44 29.30
180 PEYRIGA FRANCIS G 117 03:24:45.34 0:44:45 29.30
181 BAZZO THIERRY G 118 03:24:48.35 0:44:48 29.29
182 DELVIGNE JEAN PIERRE G 119 03:27:04.36 0:47:04 28.97
183 BROCHARD JEAN MARIE G 120 03:29:15.59 0:49:15 28.67
184 COUDRIER ROLAND G 121 03:29:16.63 0:49:16 28.67
185 CLAVERIE ROGER G 122 03:31:59.92 0:51:59 28.30
186 MARIN SERGE G 123 03:32:00.35 0:52:00 28.30
187 HIRIBARREN JEROME F 56 03:32:12.04 0:52:12 28.27
188 FLORES THOMAS G 124 03:32:13.55 0:52:13 28.27
189 GREBENIOUCK VICTOR G 125 03:35:09.02 0:55:09 27.88
190 GARRIGUE JEAN MICHEL G 126 03:35:12.21 0:55:12 27.88
191 LAPLACE JEAN LUC G 127 03:35:14.52 0:55:14 27.87
192 HUCHET ALAIN G 128 03:35:15.27 0:55:15 27.87
193 ZMUDA MANFRED G 129 03:35:45.10 0:55:45 27.80
194 LESTERLOU MAURICE G 130 03:37:07.13 0:57:07 27.63
195 XX XX 1 03:44:01.99 1:04:01 26.78
196 ABALLONI MICHEL G 131 03:45:23.14 1:05:23 26.62
197 BOTTI ALAIN G 132 03:45:23.46 1:05:23 26.62
198 FERRAN JACQUES G 133 03:45:23.55 1:05:23 26.62
199 AUBRIT AGNES Z2 3 03:45:24.74 1:05:24 26.61
200 TASTET JEAN PIERRE G 134 03:46:34.07 1:06:34 26.48
201 CICCARDINI ARMAND G 135 03:47:10.58 1:07:10 26.41
202 DUPOUY FREDERIC G 136 03:47:17.46 1:07:17 26.39
203 DESTOUESSE JEAN PIERRE G 137 03:48:33.42 1:08:33 26.25
204 LE GUIENNE LUC G 138 03:48:44.75 1:08:44 26.23
205 BOURY DIDIER F 57 03:48:45.29 1:08:45 26.22
206 MALET BERNARD G 139 04:01:49.45 1:21:49 24.81
207 GALLET ALAIN G 140 04:01:51.19 1:21:51 24.80
208 CHARROIN JEAN G 151 04:21:16.00 1:41:16 22.96

Voir -> La Luis Ocana 2008 ; Résultats du 152 km

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !