Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> Charly Bérard 2006 : Classement Scratch 72,600 km

Retour à la "dernière minute" ...
- Alexandre Blain et Lizanne Bussières remportent la 1ère Charly Bérard

Scratch du 72,600 km ...

ClNomPrénomClubTempsMoy
1 MAES NICOLAS UC MONACO 02:07:33 34.15
2 PISTOLESI FRANCK GRASSE 02:11:04 33.23
3 TCHAPLYGUINE BRICE x 02:11:04 33.23
4 JULIEN PHILIPPE M.S.MANDELIEU 02:11:25 33.15
5 LANGELLOTTI UMBERTO UC MONACO 02:14:49 32.31
6 ORTIZ JEAN-MICHEL A.S.AIR FRANCE 02:14:50 32.31
7 RIDEZ ERIC OLYMPIC NICE NATATION 02:14:51 32.30
8 MALICHIER FRANCK OCC.ANTIBES 02:14:51 32.30
9 ROCCA BRUNO x 02:16:55 31.81
10 MUSSEAU STEPHANE VTT GATTIERES 02:16:55 31.81
11 COME OLIVIER AS NICE MATIN 02:18:55 31.36
12 LE-GOFF NICOLAS ROUE D’OR BRIGNOLLES 02:19:00 31.34
13 VERGNES JEAN-MARIE CAVIGAL 02:19:14 31.29
14 SCAVINI J.CHRISTOPHE CCBSJV BEAULIEU 02:19:53 31.14
15 LOUISON ALEXANDRA ASM.ST.ETIENNE TRIA 42 02:20:10 31.08
16 FUMAGALLI GIUSEPPE UC MONACO 02:20:10 31.08
17 PICOULET ANTHONY UC MONACO 02:20:11 31.07
18 BORDELOUP NICOLAS UC MONACO 02:20:12 31.07
19 PRENEZ JACQUES BRIGNOLES 02:20:49 30.93
20 CASTERMANT CHARLY CC CONTES 02:21:28 30.79
21 BARRES ROMAIN OLYMPIC NICE NATATION 02:21:36 30.76
22 OPERTO STEPHANE UC MONACO 02:21:50 30.71
23 BERTRAND FLORENT UCG 02:21:53 30.70
24 ZIRUDDU ANDRE CAVIGAL NICE SPORT 02:21:54 30.70
25 JOIRIS THIERRY VC MENTON 02:22:28 30.58
26 BONGIOANNI BRUNO CAVIGAL NICE SPORT 02:23:34 30.34
27 RAMPACCI ERIC GSEM NICE 02:23:45 30.30
28 CERDAN PHILIPPE GSEM NICE 02:23:47 30.30
29 FLANNERY THOMAS I.F.C. NICE 02:24:25 30.16
30 BERTET ALAIN SANARY CYCLO SPORT 02:24:26 30.16
31 BENTACORPI ROGER x 02:24:26 30.16
32 BRIOT DOMINIQUE VCROQUEBRUNE C.MARTIN 02:24:27 30.16
33 ROCHIAS ERIC OMNIUM C.RAPHAELOIS 02:24:35 30.13
34 ESCUDIER DAVID ROUE D’OR BRIGNOLLES 02:24:44 30.10
35 ZERBIB FREDERIC VCROQUEBRUNE C.MARTIN 02:26:16 29.78
36 CARRERES ERIC VCROQUEBRUNE C.MARTIN 02:26:17 29.78
37 MAGNIER LAURENT CAVIGAL NICE SPORT 02:26:18 29.77
38 ROBIN CRISTEL OLYMPIC NICE NATATION 02:26:53 29.66
39 DAUMAS JOHANNA OLYMPIC NICE NATATION 02:26:53 29.66
40 CORDIER YVES OLYMPIC NICE NATATION 02:26:54 29.65
41 TAINE BERNARD SANARY CYCLO SPORT 02:27:35 29.52
42 MIVIERE DANIEL CC.VENCE 02:27:38 29.51
43 DUTTO JEAN-JACQUES ANTIBES V.PASION 02:27:46 29.48
44 CARAMELLO CLAUDE CREDIT AGRICOLE 02:27:48 29.47
45 DUTTO MICHAEL ANTIBES V.PASION 02:27:49 29.47
46 LACOSTE JEAN-PIERRE OCR ST RAPHAEL 02:28:00 29.43
47 FAURE BENOIT x 02:28:19 29.37
48 MOCHON ROMAIN AS ST JEANNET 02:28:19 29.37
49 MURATI JEAN-MICHEL OMNIUM C.RAPHAELOIS 02:29:24 29.16
50 AUGIER ROBERT ROUE D’OR BRIGNOLLES 02:29:25 29.15
51 HERVIER JEAN-LUC OMNIUM C.RAPHAELOIS 02:29:26 29.15
52 ORIANDINI CHRISTIAN MONTE BORNALA 02:29:29 29.14
53 OILIVIER ALEXANDRE OMNIUM C.RAPHAELOIS 02:30:22 28.97
54 LEPPLA MARC GSEM NICE 02:30:47 28.89
55 FRAYSSINET LAURENT ASPTT NICE 02:31:50 28.69
56 PASCAL THIERRY AVAN NICE 02:32:29 28.57
57 BARON MAGALI GSEM NICE 02:33:38 28.35
58 SMITH LEIGH ROB BRIGNOLES 02:33:42 28.34
59 ALLASIA MARCEL CAVIGAL NICE SPORT 02:33:43 28.34
60 GERMAN JEAN-MARC UC MONACO 02:34:11 28.25
61 ALLARD NATHALIE ASBTP NICE 02:34:25 28.21
62 JULIA GUY ASBTP NICE 02:34:25 28.21
63 LASORALO SERARO VANCE 02:34:26 28.21
64 GASTALDI CHRISTIAN CAVIGAL NICE SPORT 02:34:27 28.20
65 MERISIER BRUNO M.S.MANDELIEU 02:34:39 28.17
66 VARNEY PHILIPPE A.S.AIR FRANCE 02:35:15 28.06
67 BERTHON FRED CC BEAULIEU ST JEAN 02:35:17 28.05
68 DESROCHES THOMAS UC GRASSOISE 02:35:17 28.05
69 CARDINI MAURICE VCROQUEBRUNE C.MARTIN 02:35:26 28.02
70 ZUNINO VALERIE VCROQUEBRUNE C.MARTIN 02:36:21 27.86
71 VIEIL GILLES CREDIT AGRICOLE 02:36:44 27.79
72 VITALE FLORENT CC CONTES 02:36:45 27.79
73 LEFEBVRE LAURENT ROUE D’OR BRIGNOLLES 02:36:45 27.79
74 FANCIULLI CHRISTOPHE VCROQUEBRUNE C.MARTIN 02:36:49 27.78
75 LERONDEAU JEROME x 02:36:50 27.77
76 LANTERI VINCENT SPRINTER CLUB NICE 02:36:50 27.77
77 LEBLEU FABRICE ASC ORGANIC S.ANTIPOLIS 02:37:38 27.63
78 CHIRAT GABRIEL x 02:37:54 27.59
79 FOURRIER SERGE x 02:38:00 27.57
80 LAMBERT PASCAL x 02:38:10 27.54
81 ERCOLI ROBERT GSEM NICE 02:38:19 27.51
82 DUBOIS CHRISTOPHE ASS.MONT D’AZUR 02:38:21 27.51
83 GABARD PASCAL ASC ORGANIC S.ANTIPOLIS 02:38:39 27.46
84 BABACCI BENOIT SPRINTER CLUB NICE 02:39:00 27.40
85 LECLAIRE OLIVIER AS NICE MATIN 02:39:16 27.35
86 DANIEL JEAN-FRANCOIS AS NICE MATIN 02:39:17 27.35
87 BORGHESE YVES STADE LAURENTIN 02:39:47 27.26
88 VALSASINA JOEL STADE LAURENTIN 02:39:48 27.26
89 HAFFNER GEORGES CAVIGAL NICE SPORT 02:39:55 27.24
90 GAIOFIATTO ALBERT CC CONTES 02:40:17 27.18
91 MARIA THIERRY CREDIT AGRICOLE 02:40:41 27.11
92 EVAIN PHILLIPE x 02:40:41 27.11
93 BERTHIER THIERRY x 02:41:06 27.04
94 DUCARROIR JEAN-LUC CAVIGAL NICE SPORT 02:41:08 27.03
95 CARSENA JEAN-LOUIS VC MENTON 02:41:14 27.02
96 JULIEN PATRAD ST ANDRE 02:41:15 27.01
97 ROQUET OLIVER LS3C 02:42:02 26.88
98 BERNARDONI STEPHANE OLYMPIC NICE NATATION 02:42:03 26.88
99 PELLIGRINI CLAUDE CCBSJV BEAULIEU 02:42:04 26.88
100 BOERI PHILIPPE GSEM NICE 02:42:05 26.88
101 CONTARDO ANNIE M.S.MANDELIEU 02:42:06 26.87
102 VIALLEFONT GERARD A.S.AIR FRANCE 02:42:48 26.76
103 MENEI OLIVIER GSEM NICE 02:42:50 26.75
104 BERMON STEPHANE x 02:43:11 26.69
105 HOLLAENDER BERNARD AS VARMER 02:43:56 26.57
106 KJAER NIELS ARHUS 02:44:25 26.49
107 BULGHEROM MARIO VCROQUEBRUNE C.MARTIN 02:44:40 26.45
108 FENU JEAN-PIERRE VCROQUEBRUNE C.MARTIN 02:44:40 26.45
109 BOVIS STEPHANE STADE LAURENTIN TRI 02:45:02 26.39
110 LE-GALL JACQUES OCC ANTIBES 02:45:20 26.35
111 MELAT CHRISTOPHE OCC.ANTIBES 02:45:39 26.30
112 LOMBARD HERVE CAVIGAL NICE SPORT 02:45:42 26.29
113 BERTOCCHI FREDERIC ST.LAURENTIN TRIATHLON 02:45:45 26.28
114 DE-TOFFOLI NICOLAS VS BIOTOIS 02:45:53 26.26
115 BREUIL JEAN-CLAUDE C.C.CANNES 02:45:54 26.26
116 CANNATELLA PHILIPPE OLYMPIC NICE NATATION 02:45:55 26.25
117 ALLIONE JACQUES VS BIOTOIS 02:45:58 26.25
118 GUYOT PASCAL VS BIOTOIS 02:45:59 26.24
119 NICOLAS DENIS CC.VENCE 02:46:24 26.18
120 ABELA FRANCOIS OCR ST RAPHAEL 02:46:37 26.14
121 TOSELLO ALAIN ANTIBES V.PASION 02:46:50 26.11
122 GARBERO YANN OCC.ANTIBES 02:47:05 26.07
123 ROMBEAUT HANS CCBSJV BEAULIEU 02:47:11 26.06
124 FIGHETTI CHRISTIAN V C MENTON 02:47:13 26.05
125 LEJEUNE BRUNO AVAN NICE 02:47:24 26.02
126 BASSIERE ROGER CAVIGAL NICE SPORT 02:47:48 25.96
127 CASTELLAN FRANCK x 02:47:49 25.96
128 ANDANT HERVE VC MENTON 02:47:53 25.95
129 OZENDA REMY VCROQUEBRUNE C.MARTIN 02:48:00 25.93
130 PIRAS ANTHONY x 02:48:15 25.89
131 GARNERO PASCAL ANTIBES V.PASION 02:48:19 25.88
132 SEMELAIGNE MARC OLYMPIC NICE NATATION 02:48:32 25.85
133 MARABUTO JEAN-PAUL AVAN NICE 02:48:59 25.78
134 BURGMEIR CARINE M.S.MANDELIEU 02:49:45 25.66
135 MIERZEJEWSKI MARIUS x 02:50:05 25.61
136 PANSERA HENRI CREDIT AGRICOLE 02:50:13 25.59
137 NAMIACHE HERVE x 02:50:13 25.59
138 VALLOIR DAMIEN TRINITE SPORTS 02:50:40 25.52
139 D’ESTEVE FLORENT x 02:50:41 25.52
140 MEJEAN PHILIPPE ROUE D’OR BRIGNOLLES 02:50:48 25.50
141 PAYAN SERGE GSEM NICE 02:51:02 25.47
142 VASSALLO CLAUDE CAVIGAL NICE SPORT 02:51:12 25.44
143 LAKCHAL ALAIN SPRINTER CLUB NICE 02:51:22 25.42
144 BERTHELIN EDDY A.S.MONACO TRIATHLON 02:51:31 25.40
145 VANDUYNSLAEGER PATRICK US CAGNE 02:51:32 25.39
146 LEPLOMB ERIC ASBTP NICE 02:52:13 25.29
147 NIOLLON STEPHANE OLYMPIC NICE NATATION 02:52:45 25.22
148 BERMON RICHARD GSEM NICE 02:52:46 25.21
149 CASTILLO LAURENT OLYMPIC NICE NATATION 02:52:48 25.21
150 SANTI GERARD CAVIGAL NICE SPORT 02:52:49 25.21
151 MAURIER FRANCK x 02:53:06 25.16
152 VEYSSEYRE ROLAND x 02:53:07 25.16
153 GIORDANO JEAN-PIERRE AVAN NICE 02:53:15 25.14
154 GAVOIS RICHARD STADE LAURENTIN TRIATHLON 02:53:16 25.14
155 DRUMM MARC x 02:53:17 25.14
156 MALAUSSENA BERNARD CAVIGAL NICE SPORT 02:53:21 25.13
157 SUCAMELI STEPHANE SPRINTER CLUB NICE 02:53:25 25.12
158 ROSSI MARC OLYMPIC NICE NATATION 02:54:09 25.01
159 CIAVARELLA VICTOR GSEM NICE 02:54:10 25.01
160 DANIELE FREDERIC US ST ANDRE 02:54:42 24.93
161 LEYDET PIERRE ROUE D’OR BRIGNOLLES 02:55:39 24.80
162 BOUDON PHILIPPE GSEM NICE 02:55:41 24.79
163 FAVOT PATRICK GSEM NICE 02:55:41 24.79
164 GILLET JOEL PONT AUDEMER TRIATHLON 02:55:42 24.79
165 DAVIDE BERTERO x 02:56:17 24.71
166 TABORE YVES AVAN NICE 02:56:18 24.71
167 COULON ERIC STADE LAURENTIN ATHLETISME 02:56:58 24.61
168 PETRUCCIOLI DIDIER STADE LAURENTIN 02:57:04 24.60
169 LOCQUET-BAYARD FRANCOIS x 02:57:16 24.57
170 SPENATO PATRICK x 02:58:47 24.36
171 WIROTH JEAN-BAPTISTE WTS 02:59:04 24.33
172 SAMPINO GIOVANNI UC MONACO 02:59:05 24.32
173 PAROLA LOISE CAVIGAL NICE SPORT 02:59:43 24.24
174 RIPOLL BRUNO A.S.MONACO TRIATHLON 02:59:43 24.24
175 ARASA CHRISTIAN CAVIGAL NICE SPORT 02:59:44 24.24
176 VANNI ANDRE x 03:00:00 24.20
177 LAMARQUE ALEXANDRE x 03:00:32 24.13
178 METAILLER MARC ASC ORGANIC S.ANTIPOLIS 03:00:33 24.13
179 MONTOYA CATHY ST.LAURENTIN TRIATHLON 03:00:33 24.13
180 JUAN ERIC NL 03:01:36 23.99
181 MUSSO HUGUES GSEM NICE 03:01:37 23.98
182 DIGOIN ALAIN CREDIT AGRICOLE 03:01:38 23.98
183 SASSI ANDRE AVAN NICE 03:01:39 23.98
184 BRUNDU RAOUL AVAN NICE 03:01:46 23.96
185 MARIO MICHEL 7 SPORTONIC 03:02:06 23.92
186 CAVALLIES CLAUDE x 03:02:12 23.91
187 LEPETITCOLLIN ERIC ST.LAURENTIN TRIATHLON 03:02:14 23.90
188 FERNEZ LIONEL x 03:02:22 23.89
189 PIERSON MICHEL AS NICE MATIN 03:02:45 23.84
190 MORACCHIOLI MARC CANNES 03:02:46 23.83
191 CIPPOLINI CHARLES VCROQUEBRUNE C.MARTIN 03:02:58 23.81
192 RECH LOUIS V.C.BREIL 03:02:59 23.81
193 VITALE RICHARD AVAN NICE 03:03:20 23.76
194 CIANFARANI ERIC x 03:03:21 23.76
195 PIOVANO NOELLE VCROQUEBRUNE C.MARTIN 03:03:21 23.76
196 LECOINNET JEAN-PHILIPPE x 03:03:23 23.75
197 SIGAUD-DE-BRESC JEAN NL 03:03:55 23.68
198 CARO JEAN-PIERRE CAVIGAL NICE SPORT 03:04:01 23.67
199 BASSET OLIVIER 03:04:03 23.67
200 JORDAN JEAN-MARC STADE LAURENTIN 03:04:31 23.61
201 NALLINO PIERRE AVAN NICE 03:04:40 23.59
202 BARTOLO CHRISTIAN AVAN NICE 03:05:08 23.53
203 SIMONCELLI STEPH x 03:05:35 23.47
204 VIGNE PAUL x 03:06:37 23.34
205 DUCLOS FREDERIC VCROQUEBRUNE C.MARTIN 03:06:46 23.32
206 FADAT GERARD x 03:06:50 23.31
207 TURC JACKY x 03:07:23 23.25
208 GAZZANO ALAIN STADE LAURENTIN 03:07:24 23.24
209 JACOB JEAN-CHRISTIAN E.S.CANNES 03:07:31 23.23
210 MASCARELLI STEPHANE x 03:07:38 23.22
211 ROSSI THOMAS OLYMPIC NICE NATATION 03:07:52 23.19
212 CIPRO JOSEPH US ST ANDRE 03:08:38 23.09
213 VORILLON LUDOVIC VELO CLUB VESUBIEN 03:08:39 23.09
214 VEREECQUE GEORGES CC.VENCE 03:09:26 22.99
215 BLANC MARC x 03:09:28 22.99
216 ABO MAURICE VS BIOTOIS 03:09:36 22.97
217 BLANCHI JEAN-MICHEL STADE LAURENTIN TRI 03:09:37 22.97
218 JEANJEAN GERARD ROUE D’OR BRIGNOLLES 03:09:53 22.94
219 BARRAL CHRISTOPHE ROUE D’OR BRIGNOLLES 03:09:54 22.94
220 ROYER NATHALIE ROUE D’OR BRIGNOLLES 03:09:57 22.93
221 ROATTINO MICHEL ROUE D’OR BRIGNOLLES 03:10:02 22.92
222 BARLET JEAN-LUC A.V.A.N. 03:10:38 22.85
223 ARRIGHI ALAIN AVAN NICE 03:11:23 22.76
224 PERUCA DANIEL A.S.AIR FRANCE 03:12:11 22.67
225 AGOSTI JEAN-MARIE PEYMEINADE 03:13:09 22.55
226 LIBOIS MICHEL A.S.AIR FRANCE 03:13:12 22.55
227 BORG GERARD AVAN NICE 03:13:42 22.49
228 AITTAHAR SAID CE ARKOPHARMA 03:13:47 22.48
229 MASCALCHI PATRICK ROUE D’OR CARROSSOISE 03:13:49 22.47
230 PELUSO RICHARD US.ST.ANDRE 03:13:57 22.46
231 GARO JEAN CC.VENCE 03:14:14 22.43
232 OLIVIER YANN OLYMPIC NICE NATATION 03:14:26 22.40
233 ROUGIER YVES ROUE D’OR BRIGNOLLES 03:14:48 22.36
234 SAJEDA JOSEPH AVAN NICE 03:16:12 22.20
235 MARTIN SIMON C.C.CANNES 03:16:14 22.20
236 LE-LOUARM LAURENT ES.VILLENEUVE LOUBET 03:16:47 22.14
237 CLOUZET BERNARD x 03:16:53 22.12
238 JUAN GILLES NL 03:16:55 22.12
239 BOCQUET PATRICK STADE LAURENTIN 03:18:05 21.99
240 GALIMAND JEROME C.DES AMIS CYCLOS 03:19:42 21.81
241 CRENE LAURENT AVAN NICE 03:20:36 21.71
242 RUZZICONI SYLVAIN x 03:21:49 21.58
243 BARAUD JEAN-FRANCOIS 03:23:03 21.45
244 BERAUD CELINE ANTIBES TRIATHLON 03:23:04 21.45
245 TRICHET CHRISTIAN EC CHATEAU D’OLONNE 03:25:35 21.19
246 MILLET PATRICE x 03:26:04 21.14
247 MANCUSO ENRICO CLUB COTE D’AZUR 03:26:43 21.07
248 GALIMAND MICHEL C.DES AMIS CYCLOS 03:29:41 20.77
249 VANNET GILLES x 03:29:43 20.77
250 DENIS-PERALDI LAURENT x 03:30:34 20.69
251 JOULIN STEVE x 03:33:40 20.39
252 LIVET BERNARD x 03:36:03 20.16
253 FIMAT ANDRE x 03:41:14 19.69
254 LEGROUX FREDERIC A.O.T.L. 03:43:38 19.48
255 GIORDANI DANIEL A.S.AIR FRANCE 03:46:20 19.25
256 GAIOFIATTO FRANCOISE CC CONTES 03:48:11 19.09
257 DI-TOMASO ERIC x 03:49:24 18.99
258 NICOLAI MARIUS VS BIOTOIS 03:52:02 18.77
259 GIORDANO FRANCOIS x 03:52:15 18.76
260 GOVERNATORI SERGE CAVIGAL NICE SPORT 04:15:39 17.04
261 DROEKSBRA PAUL x 04:21:41 16.65

Retour à la "dernière minute" ...
- Alexandre Blain et Lizanne Bussières remportent la 1ère Charly Bérard

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!